Realtek Ses Sorunu!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Skytiger

Üye
23 Nis 2008
56
0
Arkadaşlar Benim Kulaklıktan Ses Gelmiyor.Realtek Driver'i de Yok Bende.Kulaklıktan Ses Gelmiyor ama Hoparlör girişini taktığımda Hoparlörden Ses Geliyor ..Kulaklıktan Nasıl Ses Getirtebilirim...Bir de Ses aygıtına Girdiğimde Ses Aygıtı Yok Diyor..Lütfen Yardım Edin

Skytiger

Üye
23 Nis 2008
56
0
Arkadaşlar dediklerinizi yaptım driverini indirdim kurdum ama bu Sefer ne hoparlörden ses geliyo ne kulaklıktan Ses Efektleri Ve Aygıtlarına geldiğimde Ses Aygıtı yok Diyor...Arkadaşlar Yerdım Edin Müzik Filan Dinliyemiyorum

Yanlış, yada farklı bi kartınkini kurmuş olmayasın?
Şimdi ben anlayamadım, önce hoparlöre ses veren yer çalışıyor fakat kulaklık girişi çalışmıyor..
Sonra driver yüklüyorsun ve bu defa hiçbiri çalışmıyor..
Yoksa sen yanlışlıkla ses kartının girişi yerine, anakartın girişine mi takmıştın önce?
Bence kurduğun donanımı kaldır, ses kartını çıkart, tekrar tak, tekrar tanıt driver'ından..
Tekrar dene..

vceneviz

Katılımcı Üye
12 Nis 2007
538
2
şimdi öncelikle dogru driveri yüklediğinden emin ol sonra girişleri kontrol et dahili ses girişimi kullanıyosun (yani anakartın üzerindeki )yoksa harici ses kartınmı var harici ise sürüleri ayarlaman lazım sonra kulaklık giirşlerinde sorun olabilir bi de kasanın ön tarafında takıyosan çalısmayabilir bunlardı deneyince bize haber verirsen yardımcı olmaya calısıcaz

Skytiger

Üye
23 Nis 2008
56
0
Arkadaşlar Donanımlara baktım Doğru yere Takıyorum.Realtek Driverini de Ses Kartının modeline göre yükledim.Ama Görev Çubuğunda Ses Simgesi Kayboldu.Aygıt Yöneticisine girdim Ordada Sadece Microsoft çekirdek dalga ses karıştırıcısında Ünlem Var.

dreamer_x_x

Katılımcı Üye
21 Haz 2008
688
0
Eskişehir
yanlış anlamadıysam arka jaklar çalışıyor fakat ön girişler çalışmıyor.bunun için pc yi aç öndeki jaklar anakarta bağlımı bir bak.bağlı değilse bağla.bağlı olduğunu farzederek şunu söyleyim.saatin oradaki ses simgesine tıkla.ben bendeki realtek sürümüne göre anlatıyorum :) .aşağıdaki gibi karşında bir panel gelicek oradan sırasıyla işaretlediğim yerlere gir :)

adszaf2.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.