ReD ADAM - Kazandın 2018

9 Ara 2017
155
0
21
ReD ADAM
ReD ADAM - Kazandın 2018​

sen kazandın ben kaybettim
oyun oldun benden gittin
Sen beni sevmedin ki gittin başkasına hoşlandın
Bu savaşı sen kazandın ben kaybettim
Ulan ben seninle kavga etmeye bile aşığım
Delirdim ben bu gece aklıma geldin işte ağladım sessizce bir yerde
Gelme üstüme..
Rüya gibi geçti inan seninle zaman
Yavaş yavaş üzerime büyük yük bindi
EsKiDeN neydi be kırayım bu kalemi
Bugün Yıllardan 2018 Dayan yüreğim
Hayallerimi parçaladın sen beni değil kendini yaktın.
Ben burda ölüyorum SEN bana kıydın
ELVEDA İŞTE GİDİYORUM..​​

NOT : ŞU YORUMU OKUYAN KÜCÜK 14 15 YAŞINDAKİ KARDEŞLERİM GELİP BURDA BÖYLE ŞARKILAR DİNLEMENİZ SİZİ DAHA ÇOK ÜZER BU YAŞTA SEVGİ SİZİN CANINIZI YAKAR SİZİ PARÇALAR SİZLER COK SEVİYORSUNUZ KALPTEN SEVİYORSUNUZ AMA O ÇEKİP GİDİYOR SİZE NEFRET YAĞDIRIYOR SONRA NOLUYOR KALBİNİZ KIRILIYOR AĞLAMAK İSTİYORSUNUZ BÖYLE ŞARKILAR DİNLİYİP GİZLİ GİZLİ AĞLIYORSUNUZ BIRAKIN BE KARDEŞİM FAZLA BAĞLANMAYIN SEVİN AMA BAĞLANMAYIN BUDA BENDEN Bİ TAVSİYE <3

Son düzenleme:
17 Mar 2018
121
0
Hayatın Tek Gerçeği En Sevdiğimiz Kişiler Ne Tür Ayrılık Olur Belli Olmaz Ama Yanımızda Hep Kalıcak Diye Birşey Yok..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.