Çözüldü Red Dead Redemption 0x000005 Hatası

TH34MUS

Katılımcı Üye
16 Ocak 2019
717
1
nowhere
RDR2 çok güzel çalışıyordu, içerisinde trainer ve TR yaması vardı. Sonra antivirüsden dosyaları engelledim gece kafasında ve bozuldu açılmadı, aynı gece de sildim. Tekrar yükledim ve açmaya çalıştım olmadı, Yönetici olarak denedim olmadı "net user administrator /active:yes" ile açtığım admin hesabında da olmadı. Dosya sahipliğini aldım olmadı, tüm sistemin dosya sahipliğini aldım gene olmadı. Belgeler>Rockstar Games klasörünü komple silip açtım ve gene olmadı. Çözüm hakkında bilgisi veya bir çözümü olan varsa, yazarsa çok hoş olur şimdiden teşekkürler.

.exe yi yanlışlıkla sildim şimdi tekrar indiriyorum ve ayriyeten .exe'nin özellikler kısmında internetten indirildiği için bir engelleme mevcut ve o engellemeyi de hiçbir şekilde kaldıramıyorum, başarısız oldu diyor.

Yeni aklıma geldi, büyük ihtimalle Forza Horizon 4 kurmak için açtığım GELİŞTİRİCİ AYARLARI ile ilgilidir. Kurulum tamamlanınca eğer açılırsa editleyecem ve sorunun çözümünü yazacağım.

ÇÖZÜLDÜ! En son mesajda çözüm yazılacaktır!

Son düzenleme:

MekoR

Katılımcı Üye
6 Şub 2010
660
6
Cevap: Red Dead Redemption 0x000005 Hatası hk.

Merhaba,
Antivirüs programı, şüpheli dosyayı karantinaya almış ise geri yükleyiniz.Silindiyse, silinen dosya adını internette aratıp bulup eski yerine yükleyiniz.Belirtilen hata dosya bütünlüğündeki bozulmadan kaynaklı olduğu için bu işlemler dışında yapabileceğiniz tek şey komple silip sıfırdan kurulum yapmaktır.
İyi Forumlar.

TH34MUS

Katılımcı Üye
16 Ocak 2019
717
1
nowhere

Merhaba,
Antivirüs programı, şüpheli dosyayı karantinaya almış ise geri yükleyiniz.Silindiyse, silinen dosya adını internette aratıp bulup eski yerine yükleyiniz.Belirtilen hata dosya bütünlüğündeki bozulmadan kaynaklı olduğu için bu işlemler dışında yapabileceğiniz tek şey komple silip sıfırdan kurulum yapmaktır.
İyi Forumlar.

MekoR

Silip tekrar yüklemiştim açılmamıştı, kurduğum trainer vs şeylerden midir diye bi bakacam ve tekrar yüklüyorum, eğe çözersem çözümü yazacağım ve OverClock'dan da kaynaklanmış olabilir. Onu da deneyeceğim. Yorumun için teşekkürler.

Memati'

Basın&Medya Direktörü
7 Nis 2020
2,272
3,479

Merhaba, karantinayı kontrol edin. Tahminimce dll dosyası silindi. Eğer dosya karantinada yok ise oyunun orjinal dosyaları ile kendi dosyalarınızı karşılaştırın ve eksik dosyayı temin edin. İyi forumlar diliyorum.

TH34MUS

Katılımcı Üye
16 Ocak 2019
717
1
nowhere
Denemeler:
Ayarlardan Geliştirici Ayarları'ndaki seçenekleri kapattım, Forza Horizon 4 kurmak için açmıştım lakin kurulduktan sonra da oyun açılmadı ve çözümünü bulamadan sildim. Ama RDR2 oyununu çok sevdiğimden çözümü her yerde aradım, bulamadım.

1- Ekran kartı sürücünüzün güncel olması.
2- Antivirüs programı üzerinden herhangi bir engel var ise kaldırılması.
3- Windows Özellikleri'nin aşağıda vereceğim ekteki gibi olması (Tahminimce İnternet Explorer 11'in açık olması).

Son düzenleme:

Keashe

Üye
26 Kas 2020
54
7
1. Ehtimal: damn, dostum trainerden exeler ve dllere bulaşan bir virüs yemişsin kısaca bu virus exelerin ve dllerin pe section dediğimiz bölümüne kendini inject ediyor ve öyle yayilıyor amacıda senin kredi kartı hesapların ve haliyle senin oyununun üzerindeki olan korumanında içine etmiş ve sonuç: oyun gg olmuştur.

2. Ehtimal: anti virüşünü kaldırş.

TH34MUS

Katılımcı Üye
16 Ocak 2019
717
1
nowhere
1. Ehtimal: damn, dostum trainerden exeler ve dllere bulaşan bir virüs yemişsin kısaca bu virus exelerin ve dllerin pe section dediğimiz bölümüne kendini inject ediyor ve öyle yayilıyor amacıda senin kredi kartı hesapların ve haliyle senin oyununun üzerindeki olan korumanında içine etmiş ve sonuç: oyun gg olmuştur.

2. Ehtimal: anti virüşünü kaldırş.

Üzerinde de anlattığım gibi sorun Windows Özellikleri'ndeki değişikliklerden kaynaklandı, tahminimce internet explorer 11'in kapalı olmasından. Açılınca düzeldi.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.