Red hack?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hero1236

Yeni üye
22 Ağu 2010
27
0
Kızıl direniş adı altında devletin halka yönelik yaptığı haksızlıkları ve yanlışları devlet sitelerini hacklemek ve bilgileri ortaya çıkarmak adına çalışıyorlar. Amaçlarını pek kavrayamadım.

Haksızlık karşısında susmayız sloganları falan filan şeyler kullanıyorlar.

Webservant

Uzman üye
9 Nis 2012
1,434
0
İstanbul
zaten haksızlığı baş kaldıranlar terörist dimi sizin gözünüzde koyun gibi güdülmekten vazgeçin hak edene hak ettiği yapılır buyrun okuyun bişeyler çıkartın herkese terörist pkk demek olmaz her eylemleri doğru demiyorum ama hepsi yanlışda denmez

Bertolt Brecht;
Naziler önce komünistleri tutukladılar;

Komünist değilim diye ses çıkarmadım.

Sonra Yahudileri tutukladılar,
Yahudi değilim dedim, sesimi çıkarmadım.

Sosyal demokratları tutukladılar,
Savunmak bana mı kaldı dedim,
sesimi çıkarmadım.

Sıra bana geldiğinde; Etrafta tutuklanmama ses çıkaracak kimse kalmamıştı

Şimdi bakın çevrenize. çevrenizde ses çıkartacak kimse kaldı mı ?
Umarım sıra size gelmez..

ByCash*

Katılımcı Üye
16 May 2013
360
0
Emin olun çoğu gruptan çok iyiler ve devletin pisliklerini ortaya çıkarıyorlar. Pkk ile alakaları yok, ezilen taraftalar hep Sosyalistler. Onların sayesinde çok şey öğreniyoruz, facebooktaki sayfalarından takip edin.

macgyver

Kıdemli Üye
3 Tem 2012
2,866
1
zaten haksızlığı baş kaldıranlar terörist dimi sizin gözünüzde koyun gibi güdülmekten vazgeçin hak edene hak ettiği yapılır buyrun okuyun bişeyler çıkartın herkese terörist pkk demek olmaz her eylemleri doğru demiyorum ama hepsi yanlışda denmez

Bertolt Brecht;
Naziler önce komünistleri tutukladılar;

Komünist değilim diye ses çıkarmadım.

Sonra Yahudileri tutukladılar,
Yahudi değilim dedim, sesimi çıkarmadım.

Sosyal demokratları tutukladılar,
Savunmak bana mı kaldı dedim,
sesimi çıkarmadım.

Sıra bana geldiğinde; Etrafta tutuklanmama ses çıkaracak kimse kalmamıştı

Şimdi bakın çevrenize. çevrenizde ses çıkartacak kimse kaldı mı ?
Umarım sıra size gelmez..

abim gerekli açıklamayı yapmış devletin yolsuzluklarını ortaya koyuyorlar her haksızlıkta başımızı eğeceksek koyundan farkımız kalmaz
şuraya bi bak kardeşim : http://www.turkhackteam.net/off-topic/870780-hatay-reyhanli-askeri-istihbarat-belgeleri-redhack.html

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.