RedHack'liler bir bakın buraya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
20 Haz 2013
64
0
ya arkadaş acık olmayan sistemde nasıl acık bulup giriyorlar nasıl yapıyorlar.
mesala devlet sitelerinde hiç acık yok ki birkere tarattım yok adamlar nasıl açık buluyorlar kafam almıyor
ki il özel idaresine nasıl sızıldı site sistem nasıl cöktü kafam almıyor bu adamların yaptıgı calışmaya!! kendımi ezik sanıyorum bunları görünce:)

Cshoner

Uzman üye
6 Ocak 2012
1,202
0
TURKIYE
Cevabı Basit Yoldas Adamlar Senin Benim Gibi Sql İnj.- XSS İle Uğraşmıyorlar Kendi Açıklarını Yaratıyorlar ;)

20 Haz 2013
64
0
Cevabı Basit Yoldas Adamlar Senin Benim Gibi Sql İnj.- XSS İle Uğraşmıyorlar Kendi Açıklarını Yaratıyorlar ;)

tamamda nasıl yaratıyorlar burası düşündürücü

mesela bir siteye 1 den fazla ddos saldırısı yaptınmı acık cıkıyor ama tek kişiyle yaptınmı fazla etklilenmiyor böylemi saldırı oluyor. ki anonymous irc kanalına gecenlerde girmiştim.

forum redhack tht nasıl görüyor.
yoksa redhack forum desteklemiyormu yanı anladıgım kadarıyla tht redhack robinhudlar felan yazanlar var kafam karıştı

mesela adamlar bir sisteme saldırdılar o sistemde nasıl acık yaratıyorlar.
biz acuxict weple siteyi tarattıgımızda acık cıkmadıgı taktırde adamlar taratılan sitelere index basabılıyor-?
demekki bu adamlar mühendis de var diyorlardı icinden haklıymışlar galiba:):yo

peki ayyıldız teammı daha ağır basar redhackmı sorusu benım görüşüm
redhack daha kuvvetli saldırılar yapıyor ayyıldız daha bilindik saldırılar yapıyor:yo

adamların giremicekleri sistemler yokmuş şeklinde acıklamalar yaptılar buda düşündürücü
çok iddalar var!!

Orfe

Katılımcı Üye
24 Haz 2013
272
0
İstanbul
bişey sorucam arkadaşlar. bu adamlar madem Sql İnj.- XSS bunlarla ugrasmıyosa bizim şuan uğraşmamız saçma olurmu. yani şöyle diyim temelden başlayan birinin önce Sql İnj.- XSS < bunlarla ugrasıp sonra diger yöntemlere mi geçmesi gerek. yoksa artık bunlar eskide kaldı ugrasmaya gerek yok mu dersiniz ?

MaGgYolcu

Yeni üye
14 Nis 2013
15
0
Bence Yanlıs Dusunuyorsun Kardesım Ornegin Havij ile ilgili birsey soylemıssın turk lamerler diye bende kullanıyorum havij şimdi lamermi oldum anında HAYIR!!!! Sadece Kendını Gelıstırmek Icın Yenı Programlar Ogrenmek Icın Kullananlarda Var Onlardamı Lamer Simdi ? Vede REDHACK'i Hiçbirzaman Lamer Grubu Olarak Yargılayamassın Yaptıgın Yanlıs Bunu Sımdıden Bılmıs Ol !! ...

R ` qN

Uzman üye
3 Eyl 2010
1,937
0
Bursa
Lafla peynir gemisi yürümez kardeşim . Yap adamların yaptıkları derecede bir hack görelim o zaman.

Savunma (bahane) olarak diceksin ki ben Türk sitelerini hacklemem . O zaman İsrail ABD Irak gibi stielerin bilgilerini sızdır bize dediklerini kanıtla .

dragon0625

Yeni üye
29 Ağu 2007
21
0
Bende destek veriyorum.Redhack Pkk yandaşı olduğunu çok fazla dile getirdi ki kullandığı işarete bakarsanız dhkp-c işaretinden bir farkınının olmadığını göreceksinz.Yaptıkları saldırıları ise çoğu hacker da yapabiliyor zaten.Paylaştıkları belgeler ise hackledik diyorlar ama içerdeki hainlerin onlara sızdırması başka bişey değil

ArmanHAN

Uzman üye
14 Mar 2013
1,326
0
İzmir
Makaleniz için teşekkürler ancak ben sizle aynı görüşte değilim. Adamlar hükümetin herşeyini ortaya döktü.

LifesTR

Uzman üye
21 Haz 2013
1,123
0
Bildin?
ReD HacK in tek ideolojisi Sayfa Hackleyip Kendini Göstermek Değildir Red Hackın İdeolojisi Peygamer Efendimizin Dediği ( Haksızlığın Karşısında Boyun Eğen Dinsiz Şeytandır ) sözüne uymaktır ve hükümetin yaptıkları karşısında boyun eğmemektir
Artık konuyu kapatmanız dileğiyle.

ßéYaZ

Üye
10 Eyl 2007
164
0
Enteresan yazılar ama inanın okurken bir yandan guluyor bir yadan da okuyorum `zenginin mali fakirin çenesini yorarmış misali ..

LifesTR

Uzman üye
21 Haz 2013
1,123
0
Bildin?
Kardeşim bana kalırsa Ne tht ne redhack nede ay yıldız im bi işe yarıo 3de bi işe yaradığı yok adam gibi tim yok o kişiyi eğitecek alacak bakacak yönlendirecek ama tane buldum oda Özel Tim gelmek isteyenler baksın ha sitenin görünüşü edeğişik biz size rütbe vercez gizli yerleri sişz göreceksiniz Forumaktif YGS,LYS,KPSS,SBS Sınavlara Hazırlık ve Oyun Platformu - Anasayfa
Forum içinde başka sitelerin reklamını yapmak yasaktır lütfen forum kurallarını okuyunuz
//İHBAR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.