reklam alabileceğim siteler

hikmetnri

Katılımcı Üye
18 Mar 2017
561
13
Nerde istersen
sitemde reklam göstermek için site arıyorum google adsense de yapmaya çalıştım ama urlmi kabul etmiyor bildiğiniz siteler varsa yardım please iyi formlar
 

Narisca

İstihbarat Tim Asistanı
11 Mar 2021
345
69
Londra
Adsene'de elle koyma değilde otomatik koymayı dener misin?, diğer şekilde onların sana ulaşması gerekir reklam için birine reklamını koyayım demek saçma olur açıkcası.
 

kuvayihackiye

Moderatör
5 May 2020
1,290
91
K E R K Ü K
googleads subdomainleri kabul etmiyor diye biliyorum.
popcash kullanabilirsiniz iyi getirisi var

fazla bilinmeyen lakin iyi getirisi olan bir yöntem daha var
amazondan bir ürün seçip reklamını yaparsanız ve ürün satılırsa belli bir komisyon size veriyor.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.