Çözüldü Reklam & Montaj

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
5 Şub 2015
96
1
Ontario
Öncelikle iyi ramazanlar dilerim. Konuya gelecek olursak eğer bilmeyen yoktur meşhur peak reklamını.
(Bilmeyenler için aşağıya linkini de bırakacağım)
Klavye sesi ile eş zamanlı olaraktan hazırlayacağım bir reklam düşüncem var. Aynı burada olduğu gibi bunu hangi program ile hazırlayabilirim ? Basit ve etkili bir yöntem sunabilir misiniz?

Peak reklam link: [ame]https://www.youtube.com/watch?v=vvCU4EMIfnk[/ame]​

Moderatör tarafında düzenlendi:

DreaT

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
345
2
Cevap: Reklam & Montaj Yardım

after efects hocam hatda bunun daha profosyonelini hazırlarsın

HİBAYK

Özel Üye
16 Mar 2017
1,245
126
Nevada

After efect ile basit şekilde yapabilirsiniz Youtube de bununla ilgili eğitimlerde var anlaşılır şekilde hatta kendinizi ilerleyip ekstra özellikler de katabilirsiniz.

alismsk234

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
761
3

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=eD1VWTW4wds"]VİDEO[/ame] sadece after effects , premier pro gibi programları kullanmana gerek yok. Camtasia ile basit şekilde yapabilirsin. Daktilo sesini mp 3 olarak indir ve yazıyı soldan sağa doğru kırp. Zaten videoyu mantığını kavra diye attım iyi forumlar.

'Leo

Uzman üye
17 May 2018
1,357
4
Merhabalar camtasia studio kullanabilirsiniz internetten klavye, daktilo sesi bulup projenize ekleyebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.