Reklam Sorunu !!

Katılıyormusunuz ??

• Evet kesinlikle !

Oy: 4 50.0%
  • Hayır Böyle iyi.

Oy: 4 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    8

Scream342

Yeni üye
12 Tem 2013
13
0
deep web
:RpS_thumbdn: Arkadaşlar ''THT'' sayfasına girdiğim anda ''Benimle oynar'mısın ?'' diye erotik bir leklam geliyor lütfen bunu kaldırın ya :trl :trl :RpS_thumbup:

Bu bir sorun benim için yani Böyle güzel bir sitede böyle saçma bir reklam ! :mad: :q :RpS_sneaky: :inv

TURKSTFN

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2013
23,056
1
Giriş yaparken ordaki tıkı işaretle birde adblock eklentisini yükle görmezsin bidaha
O reklamlar forumun giderlerini karşılamak için.

Drstop75

Katılımcı Üye
21 Ara 2013
953
0
Venüs
:RpS_thumbdn: Arkadaşlar ''THT'' sayfasına girdiğim anda ''Benimle oynar'mısın ?'' diye erotik bir leklam geliyor lütfen bunu kaldırın ya :trl :trl :RpS_thumbup:

Bu bir sorun benim için yani Böyle güzel bir sitede böyle saçma bir reklam ! :mad: :q :RpS_sneaky: :inv

Dostum bildiğim kadarıyla reklamı tht seçmiyor aldığı reklam kuruluşu veriyor.

Ayrıca google chrome kullanıyorsan adblock yükle tüm reklamları engeller.Forumun maddi geliri ve maddi gideri bu reklamlardan sağlanıyor...

Scream342

Yeni üye
12 Tem 2013
13
0
deep web

Dostum bildiğim kadarıyla reklamı tht seçmiyor aldığı reklam kuruluşu veriyor.

Ayrıca google chrome kullanıyorsan adblock yükle tüm reklamları engeller.Forumun maddi geliri ve maddi gideri bu reklamlardan sağlanıyor...

Sağol kardeşim Çok işime Yaradı Önerdiğin program :) :RpS_thumbup:

PYRITHIONEs

Kıdemli Üye
17 Nis 2013
2,329
10
Bakın THT'nin de her site gibi masrafları var ve büyük bir sunucu olduğu için bu reklamların bile karşılamakta yetersiz kaldığı kanaatindeyim.Elma ısıran bir kadın seni tahrik eder mi?Üstelik yüzü gözükmezken.Tamam anlıyorum forumu çok sevdiğinden belki yakıştıramıyorsun fakat devir paraya bakıyor parayı karşılamak için mecburen böyle yollar da geri çevrilmiyor ki yanlış bir durum da değil bence.Sitenin grişinde ve üye olduktan sonra giden bir reklamın çok fazla bir zararı olmasa gerek :)
Umarım anlatabilmişimdir.Ayrıca çoluk ******n da burda pek işi olmaması gerekir,olsa da forumda küfüre bile yer verilmiyor,olduça düzenli ve düzgün bir forum.Bir reklam kimseyi bu kadar rahatsız etmemeli.Madem çok rahatsızsın sunucu giderlerini sen öde yardımcı olmak için veya biz üyeler ödeyelim.Gönüllü değilseniz reklamı kaldırmayı da boşverin bence ;)

Admin

Administrator
28 Ara 2005
2,425
311
Her elma yiyen kadından tahrik oluyorsunuz birşey diyemem :)

Üyelik girişi yaptığınızda reklam görünmez zaten, giriş yaparken beni hatırla kutucuğunu işaretleyin siteye girdiğinizde otomatik giriş yaparsınız reklamda görünmez.

nicotein25

Uzman üye
14 Nis 2013
1,262
0
Bakın THT'nin de her site gibi masrafları var ve büyük bir sunucu olduğu için bu reklamların bile karşılamakta yetersiz kaldığı kanaatindeyim.Elma ısıran bir kadın seni tahrik eder mi?Üstelik yüzü gözükmezken.Tamam anlıyorum forumu çok sevdiğinden belki yakıştıramıyorsun fakat devir paraya bakıyor parayı karşılamak için mecburen böyle yollar da geri çevrilmiyor ki yanlış bir durum da değil bence.Sitenin grişinde ve üye olduktan sonra giden bir reklamın çok fazla bir zararı olmasa gerek :)
Umarım anlatabilmişimdir.Ayrıca çoluk ******n da burda pek işi olmaması gerekir,olsa da forumda küfüre bile yer verilmiyor,olduça düzenli ve düzgün bir forum.Bir reklam kimseyi bu kadar rahatsız etmemeli.Madem çok rahatsızsın sunucu giderlerini sen öde yardımcı olmak için veya biz üyeler ödeyelim.Gönüllü değilseniz reklamı kaldırmayı da boşverin bence ;)

adam son noktayı koydu beyler :D :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.