Reklam Verme Çekilişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bertuğ Kağan

Uzman üye
23 Eki 2015
1,872
1
sanal tomb
20.000 Hitlik Reklam Çekilişi

Merhaba,
konu başlığı ne olsun diye dakikalarca düşündüm bir türlü bulamadım :) her neyse
Şimdi benim bir aralar sitem vardı reklam verme sitelerinden reklam veriyordum(30-40$ civarı).
Artık uğraşamıyorum, yoruldum. Yatırdığım para boşa gitmesin dedim. Sizlerin sitelerini veya verdiğiniz linklerin ücretsiz bir şekilde reklamını vereceğim.
Kendi siteniz olabilir, veya şu para kazanma taktikleri filan varya onlardan aldığınız linkleri de verebilirsiniz(numarapaneli hariç). Toplam 20.000 civarı tıklanma elde edeceksiniz. Bu da eğer içerik ilgi çekiciyse sitenizin gelişmesi veya kazançlarınızı katlamak için büyük bir fırsat.
Katılmak için katılıyorum yazmanız yeterli.

Başlama tarihi: 27.05.2018
Bitiş tarihi: 29.05.2018 (gece saat 00:01de katılım sona erecek, 01:00 de de kazanan belli olacak ve reklamı vereceğim)

Çekiliş izni léonαrdo hocamdan alındı
Bol şanslar, iyi forumlar :)

Çekilişi kazanan: tahaaysan,

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.