reklam virüsü

okagandmrky

Yeni üye
30 Ağu 2015
8
0
arkadaşlar babam bir kitap indiricem diye reklem virüsü indirmiş microsoft security ile tam tarama yaptım ve sildim virüsleri yinede kendiliğinden yeniden yükledi ve şu yazıyı bile zor yazdım.Her tıklamamda reklam sayfaları çıkıyor, hangi programları kullanmamı önerirsiniz? Yalnız çabuk olursanız internet reklamlar yüzünden aşırı yavaşlıyor.Youtube dan bir video bile izleyemiyorum. şimdiden teşekkürler

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Tarayıcaıdaki uzantıları kaldır
denetim masasına gir bilmediğin senin yüklemediğim windowsa ait olmayan programları kaldır
düzelir.
Tabi çok sağlam bir şey gelmişsse başka klsörlere yerleşebiliyo

okagandmrky

Yeni üye
30 Ağu 2015
8
0
Tarayıcaıdaki uzantıları kaldır
denetim masasına gir bilmediğin senin yüklemediğim windowsa ait olmayan programları kaldır
düzelir.
Tabi çok sağlam bir şey gelmişsse başka klsörlere yerleşebiliyo
teşekkürler ama denetim masasında 7 tane sanırım sildim 8 ve 9. larsa kaldıra tıkladığımda kalkmıyor lütfen kadırılan programın kaldırılmasını bekleyin diyor oysa kaldırdığım başka program yok 15 dk sonra birdaha bakıyorum en başta sildiklerimde gelmiş. :RpS_sad:

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
teşekkürler ama denetim masasında 7 tane sanırım sildim 8 ve 9. larsa kaldıra tıkladığımda kalkmıyor lütfen kadırılan programın kaldırılmasını bekleyin diyor oysa kaldırdığım başka program yok 15 dk sonra birdaha bakıyorum en başta sildiklerimde gelmiş. :RpS_sad:

Kardeşim o zaman "C" de bir klasöre yerleştmiş olabilir oda kim blilir hnagi klsörde :)

YELLOWRED

Üye
18 Eyl 2015
230
0
System32
Bence denetim masasında ki uygunsuz gördüğün programları virüs taramasından sonra kaldır çünkü zaten sıkıntı o yazılımları virüs bi daha kuruyor olması sen onları kaldırırken virüs bi taraftan tekrar kurmaya hazırlanıyor olucaktır önce Malwarebytes anti-malware tam tarama yaptır bitince program ekle kaldıra gel tanımadığın yazılımları kaldır sonra pc yi yeniden başlat

|~ԼЄƠƝ~|

Kıdemli Üye
24 Ocak 2012
3,572
0
Kardeşim Aynı Virüsten Banada Bulaşmıştı Bir Yere Felan Tıklıyon Reklam Açılıyor Bak Tablet Telefon Varsa Onla Bir Dene Tarayıcıdan Reklam Açılıyorsa Demek Ki Modeme Virüs Girmiş Demektir Formatlada Felande Geçmiyor Modemi Resetle Birde Temiz Format At Sorun Çözülecektir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.