reklamsokagi.net Ödeme Yapmıyor !

varol61

Üye
2 Ocak 2010
148
0
Malum webmasterların genel gelir kaynakları reklam şirketleridir.Bu şirketler içinde düzenli ödeme yapan profesyonel kurumlarda var yankesici diyebileceğim ödeme yapmayan , çeşitli bahanelerle ücret ödemeyen yerlerde var.
Mevcut sitelerimde ;
* bc.vc url kısalma kullanıyorum ve 10 usd olduğunda otomatik olarak ödeme almaktayım.8-9 kere ödeme aldım
* adf.ly url kısalma kullanıyorum ve 5 usd olduğunda otomatik olarak ödeme almaktayım.2 kere ödeme aldım.
* reklam ağacı kullanıyurm ve ödeme limiti 50 usd kazancı düşük olduğundan 22 usd olgunda reklama ara verdim.
*reklam10.com kullanıyorum 50 TL olduğunda otomatik hemen ödeme yapılıyor. 2 kere ödeme aldım.
Son olarak bana mail yoluyla ulaşan reklamsokagi.net şirketine üye oldum . 10 TL olunca ödeme yapılacağı söylendi. Şuan yaklaşık 13 tl var ve 1 haftadır ödeme yapmadılar. Paypal hesabına istedim ... 5-6 kere site üzerinden mesaj yazdım hiç dönüş olmadı. kazanç olarak reklam10 dan daha fazla kazanç sağlamakta.ama ÖDEME YAPMIYORLAR. Hiçbir sebep yada bilgi vermediler. Bende reklamlarını kaldırdım.
Bence bu dolandırıcı şirketten uzak durun.Reklamlarını yayınlayıp para kazandırmayın. Zaten paravan bişi sanırım tek reklam çıkıyor sürekli.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.