remix yapma nasıl yapılır bilgiler içeri lütfen =)

hjkh100

Katılımcı Üye
18 Ağu 2011
311
0
sa abilerim kardeşlerim ben remix yapmak istiyorum uzun zamandır düşünüyorum ama üşengeçlikten hiç başlamadım :d ve ne kadar sürede sizce guzel seyler ortaya koyabilirim ?

ve program ne önerirsiniz başlangıç olcagızı için kolay olursa çok daha guzel olur.

bakınız benzerini yapmak istedigim videolar : Breaking Bad Remix (Seasons 3-5) - YouTube
Breaking Bad Remix (Seasons 1 and 2) - YouTube

atığım videolar çok profosyenel yani başladıktan sonra gelmek istediiğim nokta diyebiliriz iyi forumlar!!!

edit: videolara edit yapabilcegim programda arıyorum atıyorum adamın kafasına rte'nin kafasını koyma gibi :woott

Star-Turk

Kıdemli Üye
2 Kas 2012
3,516
7
Bunun için tahminimce iki program kullanman gerekmektedir.İlk olarak bir program ile seslere remix vererek ve düzenleyerek sonrasında Sony Vegas Pro gibi bir programla videoyu ayrıntılı bir şekilde effect vererek düzenlemek.Bu işlerde o kadar basit değil bunun için çok çalışmalısın.Programların mantığını kavramalı ve öğrenmelisin.

Ayrıca buna örnek bir videoda benden olsun : Adolf Hitler - Mother Führer Gentleman (EXTENDED VERSION!) - YouTube

Armania

Katılımcı Üye
25 Eyl 2012
979
0
İstanbul
Bunun için tahminimce iki program kullanman gerekmektedir.İlk olarak bir program ile seslere remix vererek ve düzenleyerek sonrasında Sony Vegas Pro gibi bir programla videoyu ayrıntılı bir şekilde effect vererek düzenlemek.Bu işlerde o kadar basit değil bunun için çok çalışmalısın.Programların mantığını kavramalı ve öğrenmelisin.

Ayrıca buna örnek bir videoda benden olsun : Adolf Hitler - Mother Führer Gentleman (EXTENDED VERSION!) - YouTube

Dediklerine katılıyorum bende aynılarını söylerdim. Bu arada parça için saolasın usta. Gerçekten güzel yapmıslar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.