Requests modül

Root_Radex

Yeni üye
28 Nis 2022
18
5
Heryerde

Alih78

Katılımcı Üye
26 May 2022
266
1
243
Merhabalar, sitenin apisine baktım paralı hizmet veriyor. Verdiğiniz siteden sonucu almak illaki mecbursa arama sonuçlarının devtoolsdan hangi istekle geldiğini veya hangi dosyanın çalışmasıyla geldiğini bulup tarayıcıyının yaptığı gibi arama sonuçlarının geldiği o isteği siteye göndererek arama sonuçlarını alabilirsiniz.

24 Mar 2022
56
1
10
Merhabalar, sitenin apisine baktım paralı hizmet veriyor. Verdiğiniz siteden sonucu almak illaki mecbursa arama sonuçlarının devtoolsdan hangi istekle geldiğini veya hangi dosyanın çalışmasıyla geldiğini bulup tarayıcıyının yaptığı gibi arama sonuçlarının geldiği o isteği siteye göndererek arama sonuçlarını alabilirsiniz.
nasıl yapıcam yani

kod örneği atabilirmisin
hocam o siteden çalıştırılacak kod yapacagım api paralı

Alih78

Katılımcı Üye
26 May 2022
266
1
243
Sitenin html kodlarını inceledim. Sitenin kaynak kodlarında yazdığı üzere istek attığım vakit sunucu 444 döndürüyor. Zaten paralı api şeklinde hizmet sunan bir sitenin böyle yapması normal olacaktır. Çalışır mı bilmiyorum ama, illa ki bu siteyi kullanacaksanız sitenin sonuçlarını çekmek için selenium'u deneyebilirsiniz.

hocam tam olarak yapamadım bir örnek atma şansınız varmı acaba bende öğrenmiş olurum
YouTubedan araştırıp örnekler bulabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.