ResHacker İle Server Bilgi Değişimi

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!

Selamün Aleyküm Arkadaşlar.
Bir kaç arkadaşın isteği üzerine bu konuyu açıyorum.
Fazla açıklama yapmama gerek yok.
Videoda herşey mevcut...

mqP8E0.png

Alternatif Server Bilgileri...
Kod:
WMI Provider Host
Local Security Authority Process
Masaüstü Pencere Yöneticisi
Hizmetler ve Denetleyici uygulaması
NT Kernel & System
Windows Gezgini
Windows Hizmetleri içi Ana Bilgisayar İşlemi
Windows Oturum Açma Uygulaması
Windows Oturum Yöneticisi
Windows Başlatma Uygulaması
İstemci Sunucu Çalışma Zamanı İşlemi

VİRUS TARAMASI

ResHacker İNDİR!!!

VİDEO İÇİN TIKLAYIN!!!

Son düzenleme:

cansd0

Üye
13 May 2014
119
0
K.Maraş
Ellerin dert görmesin ben compile scripte basmıyordum demekki ondanmış bu arada eksi olarak çok yavaş yazıyordun hızlandırıp izledim birdaki videolarda dikkat edersen sevinirim tekrar teşekkürler :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.