Resim arama / resim netleştirme

Niqothin

Üye
31 Ocak 2013
65
0
Merhaba internette google yandex ve bir kaç tane daha resim arama sitesi kullandım mailde görüştüğüm birisi var fakat fake olup olmadığını bir türlü kestiremiyorum ve hiçbir iz yok kıza dair sanki hayalet gibi hangi arama motorunda taratsam bir sonuç bulma ihtimalim olur ve 1-2 tanede fotoğraf yok elimde 23 tane fotoğraf var ama hiçbirinden hiçbir şekilde bir sonuç bulamıyorum.Elimde bir fotoğraf daha var ve bir tane yaka kartı var ama zoomlayınca kalite çok bozuluyor okuyamıyorum bunu netleştirmenin bir yolu varmıdır acaba?

Niqothin

Üye
31 Ocak 2013
65
0
Hackerlık falan muhabbeti çok eskide kaldı be hocam üniversite falan olmadı 8. sınıftaydım bu işleri düşündüğümde şimdi mezun oldum iş güç koşturuyorum ve kız yabancı sadece bir email adresi var elimde onun dışında hiçbir şey yok fakat hergün konuşabiliyoruz var mı yardımcı olabilecek varsa bir özel mesaj atarsa bana çok yardımcı olmuş olur.

DreaMHunteR

Kıdemli Üye
27 Ağu 2009
3,131
0
Eskişehir
bi resimin çözünürlüğünü arttırmak veya netleştirmek eline bi tahta alıp onu sündürüp uzatmaya çalışmakla aynı mantıkdır.dolayısı ile öyle netleştirme olaylarını unut

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.