Resim+Müzik lerin içine trojen+virus koyma!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
14 Ağu 2011
121
0
Merhaba Arkadaşlar

Şimdi Sizlere Resim yada müzik lerin içine virus yada trojen

Nasıl Koyacağınızı Açıklayacağım!!!

:yo:yo:yo:yo:yo:yo

İlk Önce içine koyacağınız resmi seçin

Bu Resime sağ tuş ile tıklayın

Birlikta aç a tıklatın

Not defterini seçin ama sakın (bu tür dosyaları açmak için her zaman seçili programı kullanı tıklamayın) eğer içinde tik işareti varsa kaldırın yani boş kalsın !!!

daha sonra aç ı tıklatın sonra ise içine

bu virus kodlarını yada sizde olan başka virus kodlarını notepad ın içine yapıştırın
(Bu forumda bulabilirsiniz virus kodlarını)

evet sonra x (Çarpı ya tıklatın sonra gelen şeye evet deyin)

Evet Artık bu resimin içinde virus var :D

AMA viruslü resmi açtığınızda resim görünüyor (Halbuki virus varrr) :D

Evett bu kadar
:yo:yo:yo:yo

Yorumlarınızı Bekliyorum

bypisiqo

Katılımcı Üye
4 Eyl 2011
284
0
çok saol kardeşim ya benim gibi bi aceminin işine yaradı 24 yıldır pc kulanıyom bari hack da öğreniyim =9

Ahmed

Özel Üye
28 Eyl 2006
437
0
hadi yaaa koysana foruma resmi , millet girince konuna virus yesin o zaman... :)

heartful72

Üye
17 Kas 2007
177
7
ANKARA
dostum bunlar eskidi ve senin dediğin gibide olmuyor öyle. resme ekledin hadi diyelim böyle müziğin içine nasıl ekliyorsun. (başlık atmışın ondan soruyorum)

McTaRaNTuLa37

Uzman üye
6 Ağu 2012
1,173
0
root/
teşekkür ederim sa0l :D

bunlara her türlü k0d k0yabiliy0 muyuz ? .bat a çevirilecek k0dları mesela ? :S

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.