resimdeki cipslerden yiyen oldu mu

narkotik09

Katılımcı Üye
22 Tem 2014
961
1
Aydın
hiç birini yemedim ama tadlarını merak ettim nerde satılır resimdeki cipsler yengeçli,karidesli,yosunlu

v02fL.jpg

ayrıca en acılı cipsmiş bu nerde satılır

CLEN1093.jpg

-------------

kicproductimage-122667.jpg

prod_img-1330636.jpg

kicproductimage-126386.jpg

prod_img-4002017.jpg

Son düzenleme:

lKenpachi

Kıdemli Üye
11 Nis 2013
2,709
0
C.İ.N City
Bunların hiç biri Türkiye ye ihracat yapılmıyor. Yani satışı yok :)
Bütün lezzetler yurt dışında emin ol, ölmeden abd, fransa gibi yerleri ziyaret et :) iyi forumlar dilerim. :RpS_wink:

narkotik09

Katılımcı Üye
22 Tem 2014
961
1
Aydın
Bunların hiç biri Türkiye ye ihracat yapılmıyor. Yani satışı yok :)
Bütün lezzetler yurt dışında emin ol, ölmeden abd, fransa gibi yerleri ziyaret et :) iyi forumlar dilerim. :RpS_wink:

yurt dışına gidemem 1.ci resimdeki cipsler yurtdışında olabilir gibi gözüküyo 2.ci resimdeki cips türkiyede var mı bilmiyom ama domuz yağı içermeyenler satılıyor

lKenpachi

Kıdemli Üye
11 Nis 2013
2,709
0
C.İ.N City
Ben Fransa'yi ziyaret ettim, Turkiyede görmediğimiz her çeşit cips var. Çok güzel abur cuburlar var ;)

2. Resimdeki tede yok malesef, D.yağı olduğu için ihracat yapmıyorlar

narkotik09

Katılımcı Üye
22 Tem 2014
961
1
Aydın

narkotik09

Katılımcı Üye
22 Tem 2014
961
1
Aydın
pringles ama yeni eklediğim cheedar cheese , french onion dip , chile y limon amerikada satılıyor emmental ise hollandada yurtdışına gidildiğinde alınması gerek ama domuz yağı var mı dikkat etmek gerek çünkü domuz yağlı çeşitleride var pringlesin

narkotik09

Katılımcı Üye
22 Tem 2014
961
1
Aydın
siz hangi çeşitlerini yediniz türkiyede satılan çeşitleri bunlar Pringles wasabili kaldırıldı artık diye biliyom 2010 2011-2012-2013 yıllarında vardı xtreme serisi kaldırıldı artık xtra geldi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.