Resime .Bat Uzantılı Dosyayı Nasıl Gömerim

ReLaxBLue

Üye
15 Tem 2014
134
0
İZMİR
Arkadaşlar .bat uzantılı bir çökertme dosyası var ama bunu nasıl resim içine yerleştiririm. mail Atacam o kişi resim i açacak tak tik maktik yok bam bam bam.
:RpS_flapper:

Redmama

Uzman üye
24 Haz 2016
1,624
2
Resim ile bat uzantılı dosyayı binderlarsın ama karşı tarafa uzantı olarak jpg olarak gitmez exe olarak gider exe'yi çalıştırdığı zaman resim açılır ve bat uzantılı dosya açılır jpg olarak gitseydi şuanda neler olurdu kısacası jpg yapamasın.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Dediğin şey gerçek manasında mümkün değil. Uzantı .jpg.exe gibi bir şey olabilir.

İkinci olarak da.... bat dosyası? Bu devirde? Üstad bir sanal makine aç, direkt çalıştır o exe dosyasını, 50 tane "Access Denied" hatası verdirmekten başka hiç bir halt yapamadığını gör, sonra da sonsuza dek "bat virüsü" denen aptal kavramı kafandan sil.

Goods

Üye
8 Ocak 2017
235
0
UZAY
Dediğin şey gerçek manasında mümkün değil. Uzantı .jpg.exe gibi bir şey olabilir.

İkinci olarak da.... bat dosyası? Bu devirde? Üstad bir sanal makine aç, direkt çalıştır o exe dosyasını, 50 tane "Access Denied" hatası verdirmekten başka hiç bir halt yapamadığını gör, sonra da sonsuza dek "bat virüsü" denen aptal kavramı kafandan sil.

Üstat İşine Karışmak Gibi Olmasın .bat Virüsünün Sadece Bilgisayara Şifre Koymaktan Başka Özelliğini Kullanmıyorum Hala İş Görüyor Kodlama Bilgisi Olmayanların En Kolay Zarar Verebileceği Türden Oluyor Bat Virüsünü Sırf Bu Yüzden Seviyorum Bir Diğer Nedeni İse Virüstotalde 0/57 Görüküyor Şuanlık İş Görecek Düzeyde Ve Herhangi Bir Sunucuyla Bağlantısı Olmuyor :trl

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Üstat İşine Karışmak Gibi Olmasın .bat Virüsünün Sadece Bilgisayara Şifre Koymaktan Başka Özelliğini Kullanmıyorum Hala İş Görüyor Kodlama Bilgisi Olmayanların En Kolay Zarar Verebileceği Türden Oluyor Bat Virüsünü Sırf Bu Yüzden Seviyorum Bir Diğer Nedeni İse Virüstotalde 0/57 Görüküyor Şuanlık İş Görecek Düzeyde Ve Herhangi Bir Sunucuyla Bağlantısı Olmuyor :trl

Şifre koymak da yönetici yetkisi gerektirir. Yönetici yetkisi aldıktan sonra o bilgisayarı sonsuza dek senin hale getirmiyorsan ayıp ediyorsundur, israf haramdır, o kullanıcı denetimi geçişini bulamayan binlerce afrikalı trojan aç yatıyor.

Ama güzel trolleme, şifresiz giren elemanın user'ına şifre girivermek, hoşuma gitti.

Goods

Üye
8 Ocak 2017
235
0
UZAY
Şifre koymak da yönetici yetkisi gerektirir. Yönetici yetkisi aldıktan sonra o bilgisayarı sonsuza dek senin hale getirmiyorsan ayıp ediyorsundur, israf haramdır, o kullanıcı denetimi geçişini bulamayan binlerce afrikalı trojan aç yatıyor.

Ama güzel trolleme, şifresiz giren elemanın user'ına şifre girivermek, hoşuma gitti.

Hocam Alın Sizin İçin Hemencecik Hazırladım Sanal Pcde Deneyin Görün Değiştiğini
Virüstotal Tarama Sonucu :
https://www.virustotal.com/tr/file/...bd8638515402fde9cee9a9c0/analysis/1489241391/

Hala 0/56 Diyor :trl

Dosya Linki :
Dosya.tc - ?cretsiz, H?zl? ve Kolay Dosya Payla??m?

Yaptığı İş Şifre Koyup Restart Atmak :trl
Hangi Şifreyi Koyduğum Hex Edit İlede Görüküyor Üstat Hala İş Görüyor Yani Kullanıcı Yetkisi Vs İstemiyor Adım Gibi Eminim Ayrıca Avast Sezgisel Taramada Yakalayamadı Esette Yakalayamaz Muhtemelen Yani Hala İş Görür Nitelikte Yetki İstemiyor Üstat :trl

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.