Resimle Kurbanı Hackleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DarkDeeq

Yeni üye
9 Haz 2016
32
0
Samsun
Merhaba Arkadaşlar

-Bu video Ordan Burdan Birşeyler Öğrenip ,

Bunları Avantaja Çevirip Parayla Satanlara Gelsin Tavsiyem Böyle Setlere İtibar edip

Para Vereceğinize Araştırıp Sizde Benim Gibi Bulursunuz...

-Bence Yaptıkları Çok Yanlış Birşey.....
----------------------------------------------------
***Konu Resme Virüs Yerleştirme Bu Virüs Darkcomet Rat Olabilir Veya

Herhangi Bir Keylogger Olabilir Fark Etmez***

--------ANLATIM--------
1-Bir Resim
2-Resmin İkonu(Nasıl Alınır Gösterelim)
3-BD2.Net Injector(Kesinlikle Virüslü Değildir İndirme Linkini Vericem)
4-Virüs(Bu Keylogger Rat Veya Başka Birşey Olabilir.)

İkon Nasıl Alınır

https://www.icoconverter.com/

İndirme Linki

http://www.connect-trojan.net/2015/03/bd...ector.html

Videolu Anlatım

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=w50eZ2WW5h8[/ame]

CrayFt

Katılımcı Üye
25 Ara 2015
768
1
Eline sağlık dostum güzel paylaşım

Edit: Dostum izni ekran koruyucu olduğu için istiyor.

Son düzenleme:

CrayFt

Katılımcı Üye
25 Ara 2015
768
1
Kardeş siz denediniz mi de hemen eline sağlık teşekkürler falan yazıyorsunuz eğer denediyseniz kesin olarak çalışıyorsa lütfen post olarak atar mısınız

Denicem kardeşim ama o eline sağlık postu arkadaşın araştırması ve buraya video çekerek koymasına karşılık. Yani emeğine karşılık. Ayrıca çalışıp çalışmadığını merak ediyorsan dene !

flippin

Üye
18 Ocak 2009
140
0
Resmi oluşturup faceye attik diyelim facede bizim resimle karşılaşan herkese bulaşır mı

Mustafa Akkaya

Uzman üye
9 Ağu 2015
1,478
0
Ceres
Hiç gerek yok kağıtlarınızı hazırlayın hackerlar bug7n size resim görünüşlü virüsün tarifini veriyoruz.
1 Adet Resim Dosyası
1 Adet İnternete Yazılarak Bulup Kopyalama bilecek Left to right override
1 adet virüs
Şimdi virüsünüzü resim dosyanızı açacak şekilde bind edin ve iconunu jpg iconu yapın daha sonra .exe uzantısını .SCR yapın daha sonra dosyanının adını dosya ismi gpj.SCR olarak kaydediyoruz en son olarak kopyaladığımız left to right override unicode karakterini gpj bin önüne yapıştırıyoruz böylece güzel resim görünüşlü bir virüsünüz var.Afiyetle kurbanlarınıza yedi re bilirsiniz.Buradan anlamadıysanız ve istek olursa video çekip anlatabilirim .

Son düzenleme:

eGi

Katılımcı Üye
3 Ocak 2016
254
0
o Dosyanın temiz olduguna dair bir bilgi olsa daha guzel olurdu yada senındırıp temizse dosyyı paylaşsaydın cok güzel olur yinede tebrikler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.