Resimler gözükmüyor ne yapabilirim?

ARRDATR103

Yeni üye
17 May 2019
19
0
Çoğu websitede hatta bu sitede bile çoğu resimler bende gözükmüyor nasıl çözebilirim acaba resimler şöyle gözüküyor

CmaqPl.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
1
114
uzay
Cevap: Resimler

Merhaba, şu sıralar çoğu popüler upload sitesinde sıkıntı var. Bezense resim yükleme siteleri ülkemiz tarafından engelleniyor bu tarz durumlara neden oluyor

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
31
-

VPN ile alakalı olabilir. Ayrıca tarayıcınızın önbelleğini sıfırlamayı deneyin. Bunlar da olmazsa DNS ayarlarınızda bir problem olabilir.

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
4
905
ZYZZ

Tam olarak bilmiyorum ama şöyle olabilir. FOrumda konularda mesajlarda resim eklemek için url olarak ekleniyor. Ve resmi url ye çevirmek için bir sürü site var bu amaçla yapılmış. Ben hızlı resim kullanıyorum mesela. Ama önceden veya bazıları farklı siteler kullananlar oluyordur. Bu yüzden urlyi aldıkları siteden dolayı bir problem olabilir. Benim konularıma bak mesela resimler gözüküyormu eğer gözükmüyorsa araştıracağım senin için bu konuyu

AKTUĞ1

Kıdemli Üye
23 Haz 2015
2,376
376

Birtakım resim upload sitelerinde resimler belli bir süre sonra kaldırılıyor. Resim upload edilen sitede sorun olabilir. VPN yada DNS ayarlarını değiştirirek sorun çözülebilir.

ARRDATR103

Yeni üye
17 May 2019
19
0

Tam olarak bilmiyorum ama şöyle olabilir. FOrumda konularda mesajlarda resim eklemek için url olarak ekleniyor. Ve resmi url ye çevirmek için bir sürü site var bu amaçla yapılmış. Ben hızlı resim kullanıyorum mesela. Ama önceden veya bazıları farklı siteler kullananlar oluyordur. Bu yüzden urlyi aldıkları siteden dolayı bir problem olabilir. Benim konularıma bak mesela resimler gözüküyormu eğer gözükmüyorsa araştıracağım senin için bu konuyu

evt konularındaki resimler gözüküyor bende hızlı resimi kullanıyorum ve bu sitede bi sıkıntı görmedim anladığım kadarıyla konuyu açıp resim ekleyenlerin kullandıkları sitelerde problem var

X-Code

Uzman üye
19 Mar 2019
1,855
3
335
Localhost
Merhaba;

Bunun Birçok Nedeni Olabilir. Lakin Şu Sıralar Resim Upload Sitelerinde Genel Bir Sıkıntı Yaşanıyor. Birçoğu Böyle Oluyor. Bazıları da Konulara Resimlerin Yanlış Linklerini Ekleyebiliyor. Bundan Dolayı da Resimler Kırık Gözüküyor. Eğer Resim Linki Doğru Bir Şekilde Eklenmiş İse Bunun Nedeni Resim Upload Sitelerinden Kaynaklıdır. Bunun İçinde Yapacak Bir Şey Yok Maalesef.

Iyi Forumlar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.