Resimlerimi Ve Vidyolarımı nerde saklıya bilirim dijital ortamda

hakanh40

Üye
24 Şub 2014
131
0
çatalca
Resimlerimi Ve Vidyolarımı nerde saklıya bilirim dijital ortamda usb de düşünüyorum ama sakıncam şu her bakmamda ben bilgisayara yüklüyen bi şnsanım çözünürlükleri düşücek
ve diğer resimlerim de başka pc de ve o pc baya uzakta arkadaşa upload etmesini istedim ve gelen fotoların çöünürlükleri çok düşük bu sorun nasıl ortadan kalkar yardım ederseniz seviririm

SessizKalpler

Kıdemli Üye
17 Ocak 2016
4,911
21
.
Bulut depolama hizmetleri ile kişisel dosyalarınızı ömür boyu uzak bir sunucuda güvenli bir şekilde saklamak mümkün aşağıdan ücretsiz bulut sitelerinin adlarını ve ayrıntılı bilgi görebilirsiniz:

Dropbox
Sunduğu ücretsiz kapasite: 2 GB
En ekonomik ücretli tarifesi ve kapasitesi: 9,99 DOLAR/AY – 1TB

Google Drive
Sunduğu ücretsiz kapasite: 15 GB
En ekonomik ücretli tarifesi ve kapasitesi: 5,79 TL/AY – 100 GB

OneDrive
Sunduğu ücretsiz kapasite: 5 GB
En ekonomik ücretli tarifesi ve kapasitesi: 99,99 DOLAR/YIL – 5 TB

Amazon Drive
En ekonomik ücretli tarifesi ve kapasitesi: 60 DOLAR/YIL - SINIRSIZ

Box
Sunduğu ücretsiz kapasite: 10 GB
En ekonomik ücretli tarifesi ve kapasitesi: 4 EURO/AY – 100 GB

Apple iCloud
En ekonomik ücretli tarifesi ve kapasitesi: 3 TL/AY – 50 GB
Sadece Apple marka cihazlarda kullanılabilir!

SpiderOak
Sunduğu ücretsiz kapasite: 250 GB/”21 Gün Deneme Düresi Boyunca”
En ekonomik ücretli tarifesi ve kapasitesi: 5 DOLAR/AY – 100 GB

Tresorit
Sunduğu ücretsiz kapasite: 1 TB/“14 gün Gün Deneme Düresi Boyunca”
En ekonomik ücretli tarifesi ve kapasitesi: 10 EURO/AY – 1 TB
“NOT: Bu servis saldırılara karşı verilerinizi kriptolar.”

Mega
Sunduğu ücretsiz kapasite: 50 GB
En ekonomik ücretli tarifesi ve kapasitesi: 30 DOLAR/YIL – 8 TB

IDrive
En ekonomik ücretli tarifesi ve kapasitesi: 52.12 DOLAR/YIL – 1 TB

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Resimlerimi Ve Vidyolarımı nerde saklıya bilirim dijital ortamda usb de düşünüyorum ama sakıncam şu her bakmamda ben bilgisayara yüklüyen bi şnsanım çözünürlükleri düşücek
ve diğer resimlerim de başka pc de ve o pc baya uzakta arkadaşa upload etmesini istedim ve gelen fotoların çöünürlükleri çok düşük bu sorun nasıl ortadan kalkar yardım ederseniz seviririm
Merhaba

Yandex Disk
https://disk.yandex.com.tr/

Dosya.tc
Dosya.tc - ?cretsiz, H?zl? ve Kolay Dosya Payla??m?

Dosya.co
Dosya Yükle - Dosya Upload

dosyaupload
Dosya Upload - Dosya Yükle | Dosyaupload.com

Bu Sitelere kayıt oluşturup güvenli bi şekilde upload edebilirsiniz KAYIT olmayıp yükleme yaparsanız linklerini saklamanız gerkmektedir ama KAYIT yapıp upload etmenizi öneririm benim tercihim yandex fakat siz kendiniz karar verin.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.