Resimlerin Üzerine İsim Yazma Şekilli

JowarNey

Uzman üye
1 Nis 2013
1,117
10
Her masada Var
Selamun Aleyküm Hayırlı Cumlar ..

Mübarekler Başlıkta Tam Belirtemedim İsimne Ne denir Tam OLarak Bilmiyorum Ama Black- Kinq Facebook Sayfasında GÖrdügüm Resmi Çok Beğendim Aynısından yapma İstiyorum Ama Farklı Programlamalar Olucak tabi Nasıl böyle Bişey Yapa Bilirim Resmi Atıcam Burdan Bunun Gibi Bişeyler Yapıcam Yardımınız Lazım bu konuda Çok Ciddiyim Kafaya Taktım :) :)

941596739189078

Resim Url : https://www.facebook.com/Black.King...0635333618553/941596739189078/?type=1&theater

4 Şub 2015
115
0
C++ İçinden
Başkan fotoşoku açarsın çizgi çekersin 2 renge boyarsın (daha basitide varda tool'a giriyor bosver sen onu) istedigin resmi png olarak sürüklersin çalıştığın sayfaya,sonra araçlardan dikdörtgen çizip içine yazı yazarsın yada saydamsı siyah renk istiyosan opaklığı azaltırsın bu kadar kafana takcak bi olay değil photoshopu indir ögrenirsin

JowarNey

Uzman üye
1 Nis 2013
1,117
10
Her masada Var
Başkan fotoşoku açarsın çizgi çekersin 2 renge boyarsın (daha basitide varda tool'a giriyor bosver sen onu) istedigin resmi png olarak sürüklersin çalıştığın sayfaya,sonra araçlardan dikdörtgen çizip içine yazı yazarsın yada saydamsı siyah renk istiyosan opaklığı azaltırsın bu kadar kafana takcak bi olay değil photoshopu indir ögrenirsin

Bana Önerdiğim Bir Program Var mı Kardeşim ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.