Resimli adım adım pc Girme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mepohack

Üye
30 May 2009
233
0
Hackerler Şehri
Öncelikle Ip Ne Oldugu Tektalama İstedim Bazı Arkadaşalar Ip ne oldugu Bilmeden Pc girme yolarını arıyolar ....

ilk olarak ip ögrendikten sonra ip bulma teknigi verdim birtane umarım işinize yarar ama genelde bu teknigi bilmeyen yog

sonra ise pc resimli olarak girmesini Gösterdim arkadaşalara bazı yerler (alıntı)

umarım işinize yararar Mepohack.... Sagılarrrrr

Bir tane teşkür yeter........

TCP/IP nedir?

503bar.gif

"Bilgi Ağı" üzerindeki bilgi iletimi ve paylaşımı bazı kurallar dahilinde yapılmaktadır. Bu kurallara kısaca "internet protokolleri", ya da TCP/IP protokoller ailesi denir. TCP/IP (Transmission Control Protocol/Internet Protocol), bilgisayarlar ile veri iletme/alma birimleri arasında organizasyonu sağlayan, böylece bir yerden diğerine veri iletişimini olanaklı kılan pek çok veri iletişim protokolüne verilen genel addır. Bir başka değişle, TCP/IP protokolleri bilgisayarlar arası veri iletişiminin kurallarını koyar.

Bu protokollere örnek olarak, dosya alma/gönderme protokolü (FTP, File Transfer Protocol), Elektronik posta iletişim protokolü (SMTP Simple Mail Transfer Protocol), TELNET protokolü (Internet üzerindeki başka bir bilgisayarda etkileşimli çalışma için geliştirilen *login* protokolü) verilebilir. Adını sıkça duyduğumuz WWW ortamında birbirine link objelerin iletilmesini sağlayan protokol ise Hyper Text Transfer Protocol (HTTP) olarak adlandırılmaktadır. TCP/IP protokolü aynı zamanda, diğer iletişim ağlarında da kullanilabilir. Özellikle pek çok farklı tipte bilgisayarı veya iş istasyonlarını birbirine bağlayan yerel ağlarda (LAN) kullanımı yaygındır.

İp Bulma yöntemleri

Belki bu yöntemı bazılarınız biliyor ama ben yine açayım konuyu
smile.gif

başlangıcta hepiniz ip bulma yöntemini biliyorsunuz zaten bilmeyenlerde örensin
başlat-çalıştır-cmd- netstat -n . yapacaklarımız bunlar msn den konusma sayfası açıoruz konuouz netstat -n komutunu yazdıktan sonra ip:adresleri çıkıor

İşte En Çan Alıcı Bölge

12 Adımda ENT Programı iLe IP sini biLdiğiniz yada biLmediğiniz yani rastgeLe bir kişinin PC sine girin yada ip araLığı iLe başka birisinin PC ye girin. Aşağıda detayLı anLatımı buLunmaktadır. İyi keyifler diLerim ...

1

17sj.jpg

2

20wu.jpg

3

37zh.jpg

4

45gh.jpg

5

53kh.jpg

6

69gr.jpg

71ak.jpg

8

88vt.jpg

9

91iq.jpg

10

106nw.jpg

11

116ms.jpg

12

127ic.jpg

Link:http://www.inndir.com/Essential_NetTools-1678p.html

Emege Sayg
ı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.