[Resimli Anlatım] Rat Kuramayanlar İçin En Basit Şekilde Anlatım//Piyade1

Piyade1

Katılımcı Üye
25 Haz 2015
436
0
Nereye
Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlere Herkesin Yaparken Tıkandığı Takıldığı Darkcomet Kurulumunu En Basit Şekilde Anlatıcağım
Adım 1 :DARKCOMET 5.3.1
Kod:
 Rar Şifresi : vatanbölünmez
Adım 2 : Hotspot Shield'i İndiriyoruz Herhangi Bi Siteden

Adım : 3 Port Açıyoruz En Sıkıntılı Kısım Burası Bu Adımda Windows+R Tuşuna Basın Cmd Yazın
Sakin Olun Aaaa Evet Bu Haç-ker Filmlerindeki Panel
bkYVgd.png

Buraya İpconfig Yazın Şimdi Evet Aynen Artık Sende Haç-ker oldun Şimdi Ordan Ipv4 Yazan Şeyi Aklında Tut
X9JMDR.png

Şimdi Ordaki Varsayılan Ağ Geçidini Google Chrome'dan Üst Tarafa Yapıştırıyosun Hacı Abi Ondan Sonra Modem Arayüzüne Giriş Yapıyosun Ve Ordanda Port Yönlendirmeye Ve Burda Udp Ve Tcp'ye 1604 Yazıyosun Dört Boşluğada Ip Kısmına İse Aklında Tut Demiştim Ya Unutmadın Dimi Heh Onu Yazıyorsun Ve Ardından Oluştur Diyosun Evet Adamım Artık Seninde Lanet Olası Bi Portun Var
1Vr6YA.jpg

Adım : 4 Sana Hotspot Shield İndir Demiştim Ya Onu Bi Güzel Kur Bilgisiyara Bu Program La No-Ip ye Girebilir Twitter Facebook Youtube yasaklandığında Orlarda Gezinebilir Veya Ferre Sitelerinde Zevkin Doruklarına Ulaşabilirsiniz (Tabi Bu Sonuncuyu Yapmayın Günah la günah)

Herneyse No-Ip'nin Sitesine Girip Sağ Üstten Sıgn In'Den Giriş Yapın
6r8NA3.jpg

Ardından Domain Oluşturun
WgEDMN.jpg

3vPzbr.jpg

Sol Taraftan Dynamic Update Client'e Basın
R1BD7a.jpg

Ardından Clienti İndirin
pX9nrq.jpg

İndirip Giriş Yapın Ve Domaini Aktif Hale Getirin
kGJ6Vr.jpg

NlWDMY.jpg

Ardından Darkcomet Serverimizi Kuruyoruz
ad0YkB.jpg

Bu Kısıma Aktif Ettiğimiz Domaini Ve Portu Yazıyoruz
YqJ6zj.jpg

Ve Kaydediyoruz..
8PQzpk.jpg

Serveriniz Hazır Takıldığınız Yerleri Bana Sorabilirsiniz
Serveri Test Etme Yöntemi İçin Konu http://www.turkhackteam.org/trojan-ve-virusler/1428831-darkcomet-sever-test-etme-99-calisiyor.html

Bir Teşekkürü Çok Görmeyin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.