Resimli Oyun Kurulumları Projesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Byproking

Kıdemli Üye
21 Eki 2012
2,108
1
Nereye...
Benim bir projem var. Oyun bölümü altına "Resimli Oyun Kurulumları" adlı bir forum açılsa. Oraya da verdiğimiz oyunların bence resimli anlatımını yapsak güzel olur. Size sunmak istediğim proje bu şekilde olucak.

,,- Oyun İsmi - Kurulumu - Resimli Anlatım -,,

Oyunu indirmek için : Buraya resimli anlatımını yaptığımız oyunu indirmek için oyunun forumdaki adresi konulacak.

Buraya resimli anlatım yapılıcak.

Resimli anlatımının sonuna da kendi aldığı veya başka yerden aldığı oyun görüntülerinden birkaç tane koyucak.

Eğer bu bölüm açılırsa ben örnek konu açarım, bölüm kuralları yazarım. Bir yetkili komutanım da sabitler.

Not: Resimli anlatımını yaptığı oyunun mutlaka ilk önce
oyun bölümünde paylaşması gereklidir.

Not 2: Anlatımlar anlıntı olmamalı.

Not 3:
TurkHackTeam ve paylaşan kişinin nickinin her verdiği resimde bulunması zorunludur.

Son düzenleme:

Darkness DeviL

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ağu 2009
11,543
13
Turan 🇹🇷
Fikir Güzel :) Ama Alıntı oyun kurulumları olmazsa iyi olur.Ve kurulumu Anlatılan Resimlerde(caps'lerde) Turkhackteam ibaresi Zorunlu Olursa çok daha iyi olur :)

Hattap16

Uzman üye
10 Eki 2012
1,443
0
Gözüme soktunuz sabahtan beri V.İ.P üyeliği :D

bence olmalı kesinlikle olmalı aşırı derece olmalı yani olmassa olmaz o kadar aşırı derecede onemli bişey hayat memat meselesi kesinlikle olması lazım olmassa intihar edecek insanlar var tanıyorum hepsi hastanede bileklerini kestiler komadalar alkol koması olmassa insanlıgın sonu gelir .

Peki iyi yapamam ama olmuşmu :D

Fikir Güzel :) Ama Alıntı oyun kurulumları olmazsa iyi olur.Ve kurulumu Anlatılan Resimlerde(caps'lerde) Turkhackteam ibaresi Zorunlu Olursa çok daha iyi olur :)

Reyiz seni profilimde gordum tanışmam lazım dedim tanışalım bi avatar güzelmiş :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Orlion

Uzman üye
18 Ocak 2012
1,755
0
YokGibiBişey
yok yaaa bence gereksiz zaten formda tonla ölü form var bi de orayla mı uğraşılcak zaten 10 oyundan 7'sinin kurulumu aynı bence gereksiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.