Resimli / Videolu Anlatım İstekleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BiRkan2

Uzman üye
1 Tem 2007
1,670
49
119
Prison Break
Resmli Videolu anlatım isteklerinizi bu baslık altından abartmadan yapabilirsiniz en az 10 konusu oolan kişinin videosunu en kısa sürede eqer elimden geliyorsa cekip vereceqim bu baslık altından isteklerinizi belirtebilirsiniz..

erdustunc

Yeni üye
16 Kas 2007
31
0
başkanım vep sitem içn hazırlarsanız teşekkür bide nasıl yayınlayacagım konusunda yardımcı olursanız sevinirim saygılar

BiRkan2

Uzman üye
1 Tem 2007
1,670
49
119
Prison Break
başkanım vep sitem içn hazırlarsanız teşekkür bide nasıl yayınlayacagım konusunda yardımcı olursanız sevinirim saygılar

ne istediqinizi daha acık anlatın lütfen ben bi şey anlamadım :S

bana mk portal + smf forum kurulumunu anlatır mısın videolu bana cok lazım

smf kurulumunu anlatmıstım smf bölmnde görebilrsiniz, 3 - 4 gün içinde de mkportal anlatımını yaparım ;)

yalnız şimdi farkettim 7 konu daha acmanız gerekio sartlardan en az 10 konusu olan istek yapabiliri belirtmişim düzen daha bastan bozulmasn

Son düzenleme:

Shawn1

Üye
10 Ocak 2008
141
2
ne istediqinizi daha acık anlatın lütfen ben bi şey anlamadım :S

smf kurulumunu anlatmıstım smf bölmnde görebilrsiniz, 3 - 4 gün içinde de mkportal anlatımını yaparım ;)

yalnız şimdi farkettim 7 konu daha acmanız gerekio sartlardan en az 10 konusu olan istek yapabiliri belirtmişim düzen daha bastan bozulmasn

tamam konu acarız siz yeter ki paylasımlarınızı eksik etmeyin lutfen mk portal kurulumunu tek yapmayın smf ve mk portal kurulumunu ortak yapın cok makbule gecer saygılar

FaTaL_BoY

Üye
16 Tem 2008
60
0
farketmez o hazır site olusn da ne olursa olsun forum da olur blogda size en kolay hangisi geliyosa hatta kurup da verebilirsiniz bana :) şimdiden Saol

BiRkan2

Uzman üye
1 Tem 2007
1,670
49
119
Prison Break
ben gerekenleri yaptım konularım falan tamam en kısa zamanda paylasımınızı bekliyorum saygılar

akşsam yada yarın veriim videonu ;)

farketmez o hazır site olusn da ne olursa olsun forum da olur blogda size en kolay hangisi geliyosa hatta kurup da verebilirsiniz bana :) şimdiden Saol

gmail hesabın varsa şifresini ve adresini bana pm at yada yoksa aç bi hesap kuralım bi blog sana beleşinden

FaTaL_BoY

Üye
16 Tem 2008
60
0
kardes tamam zamanı nı ayrmıssın teşekkürler ama benim istedigim içinde bişeler olması güsel şeyler olmalı hatt ahazır site örngi bile verdim öyle yabailrsen ne mutlu :)

BiRkan2

Uzman üye
1 Tem 2007
1,670
49
119
Prison Break
kardes benim ki ne zaman olacak saygılar

bilader senin sistemi kurarken tam son asamada yani tek adım kalmısken hata verdi ben de anlayamadım, sanırım ben smf mkportal version uyumunu tutturamadım ama videoda smf kurulumu ve mk portal kurulumunu acıkca anlattım aynısını yaparsan ve smf mkportal birbirleriyle uyumlu versionlarla kuruluma baslarsan bi sorun cıkmayacaqına eminim anlamadıqın yerleri sorabilirsin..

www.blogum.info/files/mk-smf.rar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.