Rev The Web 3.12 - PC.NİZ 5 KAT HIZLANSIN -ÜCRETSİZ

pit10_mikado

Katılımcı Üye
26 Eyl 2006
651
3
biyerlerden
screenshot-interface.png

5 kata kadar daha hızlı bir internet vaad eden Rev The Web* aynı isimli firmanın iddialı ürünü. Tamamen ücretsiz olan bu program ile internette gezerken* sayfaların daha hızlı yükleneceği beliriliyor. Sadece sayfaların değil* eğer innDirme (download) yada gönderme (upload) işlemi yapıyorsanız* bunları da hızlandıracağını söylüyor.

Not: Bu tür programlar genelde casus yazılımlarla gelir. Bu tür yazılımların zararlarından korunmak için* indirme işlemi tamamlanınca Ad-Aware tarzı bu zararlı programları yok edebilecek bir programla inen dosyayı taratmanızı öneririm.


DOWNLOAD: http://download.revtheweb.com/live/2...nstall_rtw.exe
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.