Rise of Kingdoms Hile Nasıl Yapılır ?

Felıpe Melo

Uzman üye
8 Ağu 2011
1,104
0
Sivas
Arkadaşlar Rok diye oyun oynuyorum . Bu oyunun hilesi var mı yada hile yapan kişilere ulaşabiliyor muyuz ? Hile yapan kişilere ne deniliyor

Phobos'

Uzman üye
22 Nis 2022
1,744
23
1,365
Arkadaşlar Rok diye oyun oynuyorum . Bu oyunun hilesi var mı yada hile yapan kişilere ulaşabiliyor muyuz ? Hile yapan kişilere ne deniliyor
Merhaba,

Hile yapan var diye biliyorum. Onlineda hile meselesi mobil için sıkıntılı ama yine de onlarla karşılaşabilirsiniz. Hile yapan kişiye
hileci veya daha kötü şeyler söylenir :)

İyi Forumlar...

"KARAHANLI"

Kıdemli Üye
17 Mar 2022
2,610
5
3,346
Россия
Hic bir önliene oyunda hile yoktur vardırda para hilesi şu hilesi bu hilesi tamamem tuzakdır hattınızdan vb yada kredit card dınızdan para cekmeye calışan bir takım yeteneksiz lamer lerin işi bir oyunda woll hacks envanter degiştirci vb daha cok csgo da vardır bu hileler daha bir cok vardır ama güvenliksiz demedi deme....

Kısaca özet
Kaarşıdaki adam dünyanın en iyi hilesi diyor kerizler atlıyor direk sonra bilgiler calınıyor bir ton ugraş dur bacım gerek yok

#Hile kullanman pişmanlıktır kamu spotu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.