Roblox Hesabı Nasıl Hacklenir?

Valkyre

Üye
25 Tem 2021
60
2
22
Benim eski bir roblox hesabım vardı para yatırmıştım fakat oynadığım telefon bozuldu ve gmail telefon numarası hiç bir şey yoktu nasıl hackleyebilirim?

19 May 2020
238
84
Benim eski bir roblox hesabım vardı para yatırmıştım fakat oynadığım telefon bozuldu ve gmail telefon numarası hiç bir şey yoktu nasıl hackleyebilirim?
hesap çalma konusunda yazılımdaki zaafiyeti kullanıcı olan insanlar oluşturur. senin hesabının kullanıcısı olmadığı için, bir zaaf da yok. şifresini kırmak için, şifre kırmaya yönelik programları denemek dışında alternatifin yok. ki bunu denemek içinde bir hesap oluşturmuş olman lazım öncesinde, o da yok. telefonda önbelleğe alınan dosyalar desen, telefon ile birlikte gitmiş. tek çözüm firmaya mail atmak, yaptığın ödemelerin faturalarını kanıt olarak göster, o şekilde kimliğini doğrulayabilirsin ancak.

Valkyre

Üye
25 Tem 2021
60
2
22
hesap çalma konusunda yazılımdaki zaafiyeti kullanıcı olan insanlar oluşturur. senin hesabının kullanıcısı olmadığı için, bir zaaf da yok. şifresini kırmak için, şifre kırmaya yönelik programları denemek dışında alternatifin yok. ki bunu denemek içinde bir hesap oluşturmuş olman lazım öncesinde, o da yok. telefonda önbelleğe alınan dosyalar desen, telefon ile birlikte gitmiş. tek çözüm firmaya mail atmak, yaptığın ödemelerin faturalarını kanıt olarak göster, o şekilde kimliğini doğrulayabilirsin ancak.
Tamam teşeşkkür ederim peki mesela dediklerin olsa normal bi hesapları nasıl kırıyolar?

Krypthon

Katılımcı Üye
21 Ağu 2021
796
754
Tien-Şan
merhabalar;

Öncelikle bir hesabı ele geçirmek istiyorsanız o hesap hakkında yada kullanan kişi hakkında bilgi sahibi olmanız gerekiyor eğer bilgi sahibiyseniz kali linux üzerindeki phsing araçlarını inceleyip hedefin dikkatini çekebilecek linklef web siteleri oluşturup giriş yapmasını sağlayabilirsiniz eğer hedef hakkında bilginiz yoksa bu pek mümkün olmayacaktır ancak aynı ağ üzerinde olmanız veyahut bulunduğu ağa bir saldırı düzenlemeniz gerekir eğer ip adresini tespit edebilirseniz çeşitli exploit veya payloadlar enjekte ederek daha profesyonel bir şekilde işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
İyi Forumlar

S

SiberGüvenlikMeraklısı

Ziyaretçi
merhabalar;

Öncelikle bir hesabı ele geçirmek istiyorsanız o hesap hakkında yada kullanan kişi hakkında bilgi sahibi olmanız gerekiyor eğer bilgi sahibiyseniz kali linux üzerindeki phsing araçlarını inceleyip hedefin dikkatini çekebilecek linklef web siteleri oluşturup giriş yapmasını sağlayabilirsiniz eğer hedef hakkında bilginiz yoksa bu pek mümkün olmayacaktır ancak aynı ağ üzerinde olmanız veyahut bulunduğu ağa bir saldırı düzenlemeniz gerekir eğer ip adresini tespit edebilirseniz çeşitli exploit veya payloadlar enjekte ederek daha profesyonel bir şekilde işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
İyi Forumlar
ip adresini tespit ettiğim zaman ne gibi şeyler bulabilirim? aynı ıp adresine bağlı olmadan

Viy_n

Yeni üye
22 Ağu 2022
1
0
Merhaba,eski bir arkadaşım roblox hesabimi çaldi nasil alacağımı bilmiyorum hesabimin e-postasini filan değiştirdi oyuna çok fazla para yatirdim

'Seth

Uzman üye
22 Haz 2019
1,457
786
root
Merhaba,eski bir arkadaşım roblox hesabimi çaldi nasil alacağımı bilmiyorum hesabimin e-postasini filan değiştirdi oyuna çok fazla para yatirdim
Yardım merkezine açın konuyu.

Konunuza gelecek olursak, daha önce başka bir yakınıma benzer bir sorun olmuştu, roblox support ekibine ticket oluşturman lazım, 2 3 gün içerisinde dönüyorlar.

The VODKA

Uzman üye
8 Haz 2022
1,293
900
ANKARA
Merhaba;

Güncel olarak Roblox için çalışan bir tool bilmiyorum. Öncelikle kişiyle iletişime geçip onu bir şekilde Instagram veya Discord adresine yönlendirin. Sosyal mühendislik ile kişi hakkında Mail adreslerinden telefon bilgilerine kadar toplamaya çalışın. Phishing araçlarında Roblox'un herhangi bir tasarımı mevcut değil. Bunun için internette Roblox için özel olarak tasarlanmış Scriptleri alıp ücretsiz hosting alın ve hosting'inize script dosyasını ekleyin. Kişiye linki bir şekilde Mail adresinden veya Telefon SMS'inden fake mailler veya numaralar sayesinde linkte tıklatıp sitenizdeki Roblox login paneline şifresini girmesini sağlayabilirsin. Zorda olsa yaptığınız işe deyecekse bu yöntemleri kullanabilirsin. Roblox'un bir tasarım panelini Codepen hesabında paylaşmıştım. Buradan tasarımı alıp içine 2 - 3 PHP kodları ile sunucuyla iletişime geçen input alanları oluşturabilirsiniz.

Tasarım Bana Ait. Tasarım hataları Codepen'den kaynaklı. Sorunsuz bir responsive tasarımı vardır.

İyi forumlar dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.