Roblox Hesap Nasıl Hackleyebilirim

das Licht

Yeni üye
10 Nis 2019
8
0
Arkadaşlar yabancı biri "Roblox"ta Türkler hakkında çok hakarette bulunuyor. Ben hesabını patlatmayı ve açıklamasına Türk Bayrağı ile doldurmayı çok istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Moderatör tarafında düzenlendi:

TAK3S

Katılımcı Üye
14 Eyl 2018
296
2
Aslında Rat ile çok basit bir şekilde yapabilirsin . Tabi Tamamen sosyal mühendisliğe dayanıyor fake hesaplardan roblox hile tarzında mesajlar atabilirsin o ratı ona yedirebilirsin yada fake mail atabilirsin robloxdan gelmiş gibi gösterip Şifrenizi yenileyin tarzında fake scripti varmı pek bilmiyorum biraz araştır (spama düşme ihtimali yüksek )

tapeed

Yeni üye
19 Ocak 2019
7
0
Bence dediği gibi sosyal mühendisliğe dayanıyor fake hesaplar ile onla arkadaş olup bir görselin veya normal oyunun içine rat keylogger koyabilirsin bu şekilde bum veya fake mail ile spama düşmeyecek şekilde robloxsecurty1992mail@gmail gibi bir güvenli görünen bir nick ile açıp oyuna güncelleme geldi indirmek için giriş yap gibi şeyler ile patlatabilirsin diye düşünüyorum

A

Anonyyyyyy

Ziyaretçi
Arkadaşlar ben küçükken dcden birisine hesabı vermiştim ama şimdi büyüdüm akıl geldi hesabı nasıl alabilirim geri

MemoryTiger

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
446
248
21
Kali Linux
Merhabaaa ,

Öncelikle Roblox hesaplarını hacklemek yasal değildir ve etik değildir. Roblox ve diğer oyun veya uygulamalar için hesapları hacklemek, kişisel bilgilerinizi veya finansal bilgilerini çalmak için kullanılabilir. Ayrıca, başkalarının hesaplarını hacklemek, oyunun kurallarını ihlal etmekte ve hesabınızın banlanmasına veya cezalandırılmasına neden olabilir.

Uyarımızı verdikten sonra nasıl uygulandığına geçebiliriz. :)

Hacklemek için öncelikle rat nasıl oluşturulur , trojan nasıl oluşturulur bilgisine sahip olmalısınız ki hackleyebileseniz.

Önce adamla samimi bir dostmuş gibi yaklaşıp kanka işte şöyle bir oyun yaptım dener misin linki atçam sana denersen çok sevinirim ilk oynayan sen olcaksın senin fikirlerin çok önemli gibi şeyler söyleyerek ikna etmeye çalışabilirsin.

ardından o linke koyduğun exeyi açtığında o exe senin bilgisayarın ile onun bilgisayarı arasında bir köprü vazifesi görerek bilgisayarına erişim sağlayacaksın gerisi senin tekniklerine yazılım bilgine kalmış.

Nasıl rat yapılır : TIKLA

İYİ FORUMLAR

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.