Robot Yarışması hk.

SeMiAut0

Üye
25 Haz 2016
118
0
Öncellikle Selamun Aleyküm Arkdaşlar.Yakın Zamanda Yurt Dışında Bir Robot Yarışmasına Katılacağım.Ancak Yapıcak Proje Bulamadım Malesef,Serbest Proje Kategorisinde Robot Eksiğimiz Var.Elinizde Veya Yapmak İstediğiniz-daha önceden- Projeler Varsa Söylerseniz Çok Memnun Olurum.İyi Akşamlar,Teşekkürler

l MRX l

Üye
9 Eyl 2015
81
0
Öncellikle Selamun Aleyküm Arkdaşlar.Yakın Zamanda Yurt Dışında Bir Robot Yarışmasına Katılacağım.Ancak Yapıcak Proje Bulamadım Malesef,Serbest Proje Kategorisinde Robot Eksiğimiz Var.Elinizde Veya Yapmak İstediğiniz-daha önceden- Projeler Varsa Söylerseniz Çok Memnun Olurum.İyi Akşamlar,Teşekkürler

Usta bende robot yarışmalarına katılıyorum pid kontrol algoritması kullanıyosan benimle paylaşırmısın?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.