Roch! - Tasarım Harikası Web Browser - Siyah Hiç Bu Kadar Güzel Olmamıştı - Validate#

Validate

Üye
30 Eki 2012
228
0
Programın Görüntüsü:
mh550.png

Siyah hiç bu kadar güzel olmamıştı.
Roch! ile internetin kontrolü tamamen sizin elinizde.Hem de daha hızlı ve daha güvenli.
Dünyada "hızlı" diye tabir ettiğimiz tarayıcılarla aynı hızda,hatta bazı sayfaları daha hızlı açabilmektedir.

Virustotal:
https://www.virustotal.com/tr/file/...5c79cf277eb27a3e22e98018/analysis/1367008594/

Link:
roch.rar

Not 1:
Yukarıda bir konuşma yaptım takmayın onu güzel bir tarayıcı işte. :D Ama ciddi hızlıdır.

Not 2:
Tema kullanılmamıştır.

Son düzenleme:

Validate

Üye
30 Eki 2012
228
0
Zaten öylesine yaptım tasarım amaçlı özellik daha sonra konulabilir yorumun için teşekkürler.
Bazen basitlik özellikten daha iyidir ve önemlidir. ;)

Black-Spy'

Özel Üye
31 Ocak 2013
6,030
4
İstanbul
Grafikler Güzel Ama Bir Programda Grafiklerde İşlevde Önemlidir. İşleve bakıldığında Basit. Sekme Özelliği Eklersen Belki Güzel Olur.

Validate

Üye
30 Eki 2012
228
0
Renkleri uygun seçersen Program güzel oluyor uyumlu renkler gerekli. Bir de fontlar tabi ki.
Proje vb.net
Webkit ile sekmeli yapımını bulamadım bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Validate

Üye
30 Eki 2012
228
0
Hayır o değil sekmeli ama webkit ile normal IE tabanlı değil Chrome tabanlı nasıl yapılır?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.