Romandan kesit.

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2

Öncelikle bu tür şeyleri yazmayı severim. Ama toplu halde yazmak çok uğraştırıcı. Bende mesela büyük bir romanın bir kesitini yazıyorum. Amaç hobilerimizi zinde tutalım :)

Son sigarasını içti ve yere attı. yerdeki izmariti ayağıyla ezdi ve karanlık sokaklarda yürümeye başladı taki perspektifte kaybolanadek. Denize geldigini; burnu tuzlu havayla yandığında anladı ve yavaşca kıyafetlerini çıkartmaya başladı taki çırıl çıplak kalanadek. Denize doğru yürürken bir melodi ısırdı kulağını bu:"dmitri shostakovich - waltz no.2" adlı eseriydi. Sese doğru döndüğünde onu gördü. ona doğru yaklaşıyordu. Yürürken müzik çaları yere bıraktı ve soyunmaya başladı. burun buruna geldiklerinde ikiside çıplaktı. Ve ellerinden tuttu onu ve dans etmeye başladılar. Müzikte sallanırken hiç bir ahlak kuralı,hiç bir cinsellik yokdu akıllarında. Sanki o an uzayda 2 kişiydiler yıldızlardan başka onları seyreden yokdu. Daha sonra Denize yaklaştılar. Suya girdiler soğuk beyinlerindeki bütün neronları uyuşturdu ama müzik ruhlarını ısıtıyordu.. suyun içinde dansa devam ettiler. Tam o sırada yağmur başladı. Anlaşılan tanrı bu piyesi seyrederken göz yaşlarına hakim olamamıştı. Dans ederken gittikçe derine ilerlediler. Müzik sesi kesilmişti çoktan. İkı aşık ölüme dans ile gitmişlerdi.

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Roman yok bunu ben yazdım. Şöyle düşün bir romanın bir parçası.

megat

Kıdemli Üye
24 Şub 2016
3,324
34
-
Usta değilim bu konuyu görünce benimde yazasım geldi
O halde çorbada benimde tuzum olsun ;

Yatağımdan alarmın sinirbozucu zırrrr zırrr sesi ile uyandım , telefonuna baktığımda işe geç kaldığımı anladım hemen bir kahve hazırlayıp sigaramı yaktım aldığım her duman sigarada o vardı , aklımdanda çıkacak gibi değildi bir kahve içseydik karşılıklı belki hatrı olurdu ,hızlı hızlı içtim kahveyi efkarlanacak vakit değildi hazırlanıp çıktım hızlı mı yürüyeyim yoksa patrona ne diyeceğimi mi düşüneyim şaşırmıştım . işe varmama 10 dakikalık yol kalmıştı bense aklımı boşaltıp sadece koşmaya odaklandım işe vardığımda öylesine yorgundumki kapıda oturup soluklandım tam içeriye girecektimki birde ne göreyim kapıda koskocaman kapalıyız yazıyor hay aksi unutmuşum bugün pazar.

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Megat gerçekten bana göre süper ama işte bildisizi bu konuda. Galiba istemeden bir akim başlattım:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.