Root armada profesyonel kişiler gelsin

Rospovà

Kıdemli Üye
15 May 2016
3,975
2
Tekirdağ
Beyler Merhaba Vede Bayanlar.Herneyse 2 yıldır bu sorun içindeyim :( ve Root bir kere atmıştım ancak ve ancak silerken hata oldu ve telefon açılmadı.Garantiye gönderdik Hard Reset Atmışlar kullanıyorum şimdi ancak Root yetkisi verilemiyor diyor fotoğraf burda Her türlü Root atma yo denedim ama PC den atılmadı telefondan atılmadı ne yapmalıyım

0ldJNY.png

ANTROPİ

Adanmış Üye
6 Nis 2016
6,276
168
93
root@kali:~#
kingrootun son sürüm olduğundan ve cihazınızda knox veya anti virüsler varsa devre dışı bıraktığınızdan emin olun.
-framaroot
-towelroot
-mgyun
bu araçlar ile root atmayı deneyebilirsiniz.
yine atamaz iseniz twrpden supersu flashlayarak atabilirsiniz

hacker by anonim

Uzman üye
28 Şub 2016
1,558
2
anonim.php
Sana Kesin Yöntem Söyleyim Iskalama Şansın Yok :)
TWRP Recovery İle At Yalnız Ben İlk TWRP Recovery Kurduğumda Orijinal Romu Bozmuştum
Tekrar Rom Atıp Tekrar Recovery Kurdum Sonra Root Attım Recovery den , Şimdi Sorunsuz
Kullanıyorum Sistem 7.1.1 Sana Tavsiyem Recovery Atmadan Önce Önemli Dosyaları Yedekle
Ve Elinde Hazır Bir Orijinal Rom Bulunsun , Yada Rootsuz ' a Mesaj At O Sana Yol Gösterir.

Connected

Katılımcı Üye
6 Haz 2016
772
1
Evet telefon modeline uygun olmalı yoksa brick oluyor yaşadım bu durumu neyse Odin ile veri kaybı yaşamadan düzelttim

!.Peki nasıl yapacaz dediğini. flaşlamayı.!

Ayrıca benim telefona uygun olanı bulup atabilirmisin ben telefondan giriyom zor oluyo da.
Android sürümü 5.1.1
Samsung galaxy grand prime g531f

Yardım edersen sevinirim ne zamandır uğraşıyom yapamıyom

Bykemalaslan

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
542
0
Hatay
İlk olarak Odin indir ve sürücülerini güncelle Samsung driver yoksa indir kur
Ondan sonra burdan twrp indir https://dl.twrp.me/grandprimevelte/ burdakı senin telefonuna uygun sonra pda kısmına ekle bunu telefonu tak sonra start recovery Artık twrp ondan sonra süper su zıp halinde dowland yerine koy telefonunun twrp menüsünü aç install bölümünde dowland kısmına gir zıp e baş install de bu kadar

Connected

Katılımcı Üye
6 Haz 2016
772
1
Ondan sonra burdan twrp indir https://dl.twrp.me/grandprimevelte/ burdakı senin telefonuna uygun sonra pda kısmına ekle bunu telefonu tak sonra start recovery Artık twrp ondan sonra süper su zıp halinde dowland yerine koy telefonunun twrp menüsünü aç install bölümünde dowland kısmına gir zıp e baş install de bu kadar

Tar dosyasını indirdim .
Odinde pda kısmına koydum
Telefonuda taktım ancak fail diye hata verdi

Rospovà

Kıdemli Üye
15 May 2016
3,975
2
Tekirdağ

Güzel ancak Samsung'un değil telefonum

hamido33

Yeni üye
17 May 2013
24
0
Mardin
Güzel ancak Samsung'un değil telefonum

Meraba,ilk öncelikle cihazının modeline göre twrp indir arından Cihazını önce fastboot moda alman gerekir ve TWRP yükle, TWRP genellikle *.img uzantılıdır, cihazının OEM kilidini ilk önce açman gerekir TWRP yüklemen için, bunun için, fastboot oem unlock yazman yeterli ollacaktor dos komutuyla, ama fastboot exe path'da ardından indirdiğin twrp img uzantılı dosyayı o konuma at ve tekrardan dos komutunda bu komutu yaz " fastboot flash recovery 'twrp ismi.img' " ardından cihazına TWRP Recovery yüklenmiş ollacaktır, ve cihazın kendi hafızasına supersu.zip dosyasını atıp twrp de kurmak kalıyor ve root yetkisine sahip olacaksın.

iyi forumlar, eğer sıkıntı yaşarsan uzaktan bağlantı ile yardımcı olmaya çalışabilriim yada yüklemen için hazır bir .bat dosyası oluşturabilirim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.