Root atamıyorum

You aremy cure

Yeni üye
15 May 2016
11
0
Arkadaşlar sony Xperia m4 aqua ve Samsung galaxy j200f root atamıyorum sonynin bootloaderını açamadım samsungunda download menüsüne geçemiyorum güç ses ana tuşa basıyorum komut yok diyor ikisinede root atmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

7 Tem 2007
9,549
89
Arkadaşlar sony Xperia m4 aqua ve Samsung galaxy j200f root atamıyorum sonynin bootloaderını açamadım samsungunda download menüsüne geçemiyorum güç ses ana tuşa basıyorum komut yok diyor ikisinede root atmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim
Samsung için;
Bilgisayarında samsung Usb driveri yüklü olsun. Odin (tavsiye 3.09 versiyonu) açık olsun. Ses kısma + Menü + Güç tuşlarına bas. Yeşil android simgesini gördüğünde Pc ye bağlayıp Odin i aç. Odin programı cihazını görüyorsa gerisi kolay.
https://forum.xda-developers.com/ga...oot-samsung-galaxy-j2-sm-j200f-using-t3519611

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.