root atıp linux kurma

20 Haz 2021
90
15
19
merhabalar , elimde eski bir tablet var root attığımda ( başarılı olamadım sanırım) launcher durduruldu diyor sıfırlamam lazım ama linux ta kuramıyorum çünkü launcher ile başım dertte neler yapabilirim?

ForSasuke

Üye
26 Şub 2021
55
21
merhabalar , elimde eski bir tablet var root attığımda ( başarılı olamadım sanırım) launcher durduruldu diyor sıfırlamam lazım ama linux ta kuramıyorum çünkü launcher ile başım dertte neler yapabilirim?
Kendi Tabletine Root Atmanı Fazla Önermiyorum Çünkü Yazıdan Anladığım Üzere Launcher Durduruldu ( Yani İşletim Sistemi Durduruldu) Hatasını Alıyorsun Devam Ettiğin Sürece Sistemini Çökertebilirsin Bunun İçin Youtubeden Destek Almanı Öneririm

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
bu videoda 2 Yöntem var sen 2. Yöntemi (( Hard Format ))
orayı izleyerek tablete format atabilirsin en azından " launcher durduruldu "
hatasını giderirsin.

(( Bu Cevap işinize yarar ise bu cevabı "" çözüm "" olarak işaretlemeyi unutmayın ))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.