Root atma hk

azdoz

Üye
30 Eyl 2017
104
0
İstanbul
Huawei honor 7 telefonum var andorid 6.0 sürümü yüklü EMUI 4.0.2. Bu telefona root atmam lazım internette araştırdım ama çözüm bulamadım twrp yükle diyor oda yok internette yani kısaca cahilim bu konuda. Elinde huawei honor 7 olup root yapan var mı? Yada bilen. Apk olarak olmuyor kingroot kingoroot 360root yada aklıma gelmeyen herşeyi denedim olmadı. Bilen yardımcı olsun lütfen. Root yapmak istememin nedeni zanti gibi programları kullanmak istememden dolayı rootsuz zantinin yaptığı görevi yapan program varsa onada razıyım. Yani şifreleri görmek girdiği siteleri baktığı fotoğrafları görmek gibi. Karşı tarafa apk yüklemeden tabiki. Herkese iyi forumlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Thanders

Üye
8 Ocak 2017
230
1
0
Reklam yapmak gibi olmasın ama, bu tür dosyalar sırf bu platformlar için açılmış olan forumlarda var.
Örneğin turkdevs
Burdada birinin atmasını beklemektense biraz daha araştırsan istediğini elde edeceksin ama, işte.

azdoz

Üye
30 Eyl 2017
104
0
İstanbul
Reklam yapmak gibi olmasın ama, bu tür dosyalar sırf bu platformlar için açılmış olan forumlarda var.
Örneğin turkdevs
Burdada birinin atmasını beklemektense biraz daha araştırsan istediğini elde edeceksin ama, işte.

Araştırdım geçmişimin resmini atayım istersen ne kadar araştırdığımı 3 haftadır bakıyorum heryere ama olmadı

sinsiadam

Yeni üye
19 Ağu 2017
18
0
Ankara
Huawei honor 7 telefonum var andorid 6.0 sürümü yüklü EMUI 4.0.2. Bu telefona root atmam lazım internette araştırdım ama çözüm bulamadım twrp yükle diyor oda yok internette yani kısaca cahilim bu konuda. Elinde huawei honor 7 olup root yapan var mı? Yada bilen. Apk olarak olmuyor kingroot kingoroot 360root yada aklıma gelmeyen herşeyi denedim olmadı. Bilen yardımcı olsun lütfen. Root yapmak istememin nedeni zanti gibi programları kullanmak istememden dolayı rootsuz zantinin yaptığı görevi yapan program varsa onada razıyım. Yani şifreleri görmek girdiği siteleri baktığı fotoğrafları görmek gibi. Karşı tarafa apk yüklemeden tabiki. Herkese iyi forumlar.
HOCAM BAZI TELEFONLARA MAALESEF ROOT ATILMIYOR BENİM ELİMDE 'LG G4 STYLUS h542tr' TELEFON VAR NE ROM ATILIYOR NE DE ROOT

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.