•••Root Kaldırma••• (Kesin Çözüm)

25 Eyl 2012
211
1
Sakarya
NOT: Yedek Almayı Unutmayınız...
İlk önce yapmanız gereken Buradan telefonunuzun modelini aratmak.

gyDLAQ.jpg

Modelinizin sayfasından istediğiniz ülkenin Firmware'sini indiriyorsunuz. (Not: Android sürümüne dikkat edin...)

Ben GALAXY S6 edge'nin kendime uygun model numarasına göre indiriyorum.

0La2nD.jpg

Sonra Samsung uyumlu bir odin indirin.

Telefonunuzu setup moduna alınız. (Telefonu kapatın ve Ses kısma, Home tuşu, Güç tuşuna basarak)

Usb yoluyla telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayınız.

indirdiğiniz (dosya_adı).tar.md5 dosyasını odin içerisinde bulunan pda yükleme kısmına atayınız.

odin2ng-1024x607.jpg

Ve Start'a basınız.
Not: İndirdiğiniz dosya içinde bootloader, phone ve csc dosyaları yoksa o bölümleri boş bırakınız.

İşlem boyunca bekleyiniz.

ve işlem bitti.
unroot-galaxy-s3.png

Telefonunuz Artık Temiz. Root falan yok.

Not: Yapılan işlemlerde oluşacak hatalardan ve garanti kaybından Türk Hack Team ve FFOut Hacker Sorumlu Değildir.

Kaynaklar:
Latest News & Reviews -Best Tech Reviews | Android News, Reviews & Tutorials
Web-capture - Online full length web site screenshots for free

azda22

Katılımcı Üye
21 Kas 2010
399
0
İzmir
Sadece samsung uyumlumu oluyor telefon htc cwm recoveryden root attım su kodlaması yapmıyor hata veriyor ne yapmam lazım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.