ROOT lamak hic bukadar kolay olmamisti.

BlacjKack00010

Yeni üye
20 Eyl 2015
24
0
127.0.0.1
Hepinizi Selamliyorum arkadaslarimiz, abilerimiz.

Simdi bazilarimiz android telefonlarinin sinirlarini zorlamak istiyor. Engeller hepimizin onune cikar ADB nedir bilmezsin veya telefonu bilgisayara baglayip Odini acarsin biseylere basarsin olmaz, cozumu burda.

Bu Programin adi towel root, apk i bu linkten yukleye bilirsiniz.

https://towelroot.com

Apk yi yukledikten sonra tek yapacaginiz sey acip root la ya basmak olucak. Google play service bir uyari verecek, onayliyoruma basmaniz gerekli. Telefon kapanip yeniden acilacak. Android Telefonunuz acildiginda menu e girip bakin SuperSU adli Superuser app i olmasi gerekiyor. Yok ise Manual olarak Playden yukleyin, gene olmazsa sizin telefonunuzun modelini desteklemiyordur.

Telefonunuzu serbest birakin.

pisen

Yeni üye
5 Eyl 2011
26
0
G.Korea
Emegine saglik oncelikle, bnm bir tane tablet war perisan etti, ne yaptiysam olmadi bir turlu, yoksa onla cok sey yapcaktim... :)

IFrkedmZ

Katılımcı Üye
18 May 2013
265
0
JB siz iPhone rootsuz android telefon olmaz,özgür olmaz. Ellerinize sağlık.
Hayırlı sabahlar,
İyi forumlar.

kar2

Yeni üye
13 Eki 2015
2
0
arkadaşım virus var uyarısı aldım avg internet securty ve pc nin güvenliği uyarı verdi ve sildi yardım edermisiniz temizinden lutfen..teşekkurler ....

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.