Rootlu Android cihaz için tool önerileri rica ediyorum (Kali-Nethunter hariç)

M3RX98

Yeni üye
14 Kas 2021
6
3
Herkese selamlar elimde bir adet rootladığım samsung galaxy s5 mini cihaz var kali nethunter kurdum ama custom kernel olmadan hid/wifi/otg bağlantısı çalışmıyor kernel patchleme işi üzerinde bir hafta uğraştım stok kernel custom kernel hepsini denedim ve beceremedim, sonuç olarak bildiğiniz apk tarzında veya android cihazlar için terminalden yüklenebilen araçlar varsa önerilerinizi rica ediyorum :)

By.Mrx

Katılımcı Üye
22 Haz 2021
332
60
32
Herkese selamlar elimde bir adet rootladığım samsung galaxy s5 mini cihaz var kali nethunter kurdum ama custom kernel olmadan hid/wifi/otg bağlantısı çalışmıyor kernel patchleme işi üzerinde bir hafta uğraştım stok kernel custom kernel hepsini denedim ve beceremedim, sonuç olarak bildiğiniz apk tarzında veya android cihazlar için terminalden yüklenebilen araçlar varsa önerilerinizi rica ediyorum :)
Root zaten termux ve nethunter için atılıyo ve nethunter toolu diye birşey yok root varsa nerdeyse her tool termuxta çalışır

H@cked BaBy

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
28 Haz 2023
2,797
1,135
Arkana bak
Ne tür toollar arıyorsunuz? Phishing,OSINT,smsbomb,brute force... Gibi

İlgili konulara bakabilirsiniz 👇

Konu 'İşinize yarıyabilecek 5 harika tool V2' https://www.turkhackteam.org/konular/isinize-yariyabilecek-5-harika-tool-v2.2047850/

M3RX98

Yeni üye
14 Kas 2021
6
3
Root zaten termux ve nethunter için atılıyo ve nethunter toolu diye birşey yok root varsa nerdeyse her tool termuxta çalışır
Kernel patchleme olmadan rootlu olsa bile hid/wifi atakları çalışmıyor, yazdığımı bir daha okumanı tavsiye ederim nethunterin bir rom olduğunu bende biliyorum elimdeki telefona uygun kernel driverları yok patchleme işlemi olmuyor, yinede teşekkür ederim

Ne tür toollar arıyorsunuz? Phishing,OSINT,smsbomb,brute force... Gibi

İlgili konulara bakabilirsiniz 👇

Konu 'İşinize yarıyabilecek 5 harika tool V2' https://www.turkhackteam.org/konular/isinize-yariyabilecek-5-harika-tool-v2.2047850/

Çok teşekkür ederim

By.Mrx

Katılımcı Üye
22 Haz 2021
332
60
32
Kernel patchleme olmadan rootlu olsa bile hid/wifi atakları çalışmıyor, yazdığımı bir daha okumanı tavsiye ederim nethunterin bir rom olduğunu bende biliyorum elimdeki telefona uygun kernel driverları yok patchleme işlemi olmuyor, yinede teşekkür ederim
Nerdeyse her tool dedim zaten hepsi çalışıyor demedim dikkatli oku bidahakine 😏

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.