Rootlu Cihazlar İçinde Çalışan Tüm Hack Arşivim!

15 Tem 2016
174
0
HATAY
android-128.png

SİZLER İÇİN ARAŞTIRDIM VE TÜM ROOTLU CİHAZLARDA ÇALIŞAN UYGULAMALARI HEPSİNİ TOPLADIM BİR ARŞİVDE TOPLADIM BAZI BİLMEDİĞİNİZ PROGRAMLAR OLABİLİR HERKESE İYİ İNDİRMELER DENEDİKTEN SONRA YORUM ATMAYI UNUTMAYINIZ

2rXEY2.png

Download-Computer-128.png

DOSYA LİNKİ:Dosya.tc - ?cretsiz, H?zl? ve Kolay Dosya Payla??m?

Virüs Total:https://www.virustotal.com/tr/url/f...c672b2472153f2be10e9154e72bf011a7f8/analysis/

Son düzenleme:

Rootcourage

Uzman üye
14 Mar 2017
1,712
1
Hectovecto da iki arşiv çıkarmıştı zaten ben de topladım konu paylaştım ama yine de eline sağlık

Kroger

Yeni üye
3 Haz 2017
38
0
Dosyatc den indiremedim yandex yada cloudmail e upload eden varsa atabilir mi rica etsem

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.