Rootlu telefon sorun

546hckr

Üye
22 Eki 2015
159
0
Babamın eski telefonunu aldım babam da 2.el almıştı.Telefon babama geldiğinde rootluydu Neyse sonra telefon benim oldu.
Yaklaşık 1 hafta kadar kullandım.Bugün ise daha 2 saat önce bir film izledim film izlerken.Sarjim bitti ve kapandı ssarja takip pc ye geçtim (Pc den şarj olmuyor normal prizden oluyor) pc yi biraktim teli açtığımda system yanıt vermiyor kapatılsın mi yaziyyodu bekle ve tamam diye sık vardı ikisindede biraz zaman geçtikten sonra teli otomAtik kapatiyodu geri aciyodu nida kapiyodu hep boyle devam ediyodu...telefona format atmak için dosyalarını alacaktım telefon sim kartı ve sd kartı tanımıyor...Ne yapmaliyim??Cozzumu bilen varsa acil yardim???

Azerbaycan Hackeri

Yeni üye
2 Nis 2016
28
0
Sumqayit
Babamın eski telefonunu aldım babam da 2.el almıştı.Telefon babama geldiğinde rootluydu Neyse sonra telefon benim oldu.
Yaklaşık 1 hafta kadar kullandım.Bugün ise daha 2 saat önce bir film izledim film izlerken.Sarjim bitti ve kapandı ssarja takip pc ye geçtim (Pc den şarj olmuyor normal prizden oluyor) pc yi biraktim teli açtığımda system yanıt vermiyor kapatılsın mi yaziyyodu bekle ve tamam diye sık vardı ikisindede biraz zaman geçtikten sonra teli otomAtik kapatiyodu geri aciyodu nida kapiyodu hep boyle devam ediyodu...telefona format atmak için dosyalarını alacaktım telefon sim kartı ve sd kartı tanımıyor...Ne yapmaliyim??Cozzumu bilen varsa acil yardim???
Merhaba arkadas o oyle diyil.onun usb yeri acilmis ona gore.benim de telefonumun oyle bi problemi vardi.ici acilmalibusb yeri birlestirilmeli.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.