Rootlu Telefona Reset Atınca Root Gözükmez Oldu !

birisirib

Yeni üye
27 Mar 2019
32
0
Root attırdım telefonuma reset atınca supersu gitti supersu gittikte sonra da telefon rootsuz görünüyor nasıl rootlu haline çevirbilirim?

birisirib

Yeni üye
27 Mar 2019
32
0
peki bişey daha soracağım root atma sebebim silinen videoları geri getirmekti. Root attıktan sonra baktım kendi çektiğim hiçbir videoyu bulamadım easu ya mobisaver e diskdigger e dr.fone ye wondershare ye baktım hiçbirinde bulamadım kendi çektiğim videoları onlar bana lazım onları nasıl bulabilirim? Forumda 2 ayrı konuya baktım 2 sinde de bulamadı kendi çetiğim videoları nasıl olacak ?

Dandik root yüklemişsindir sıfırlayınca gitmez root falan kalıcı olarak yükleniyor superuser systeme

30 lira verdim diyorum reis..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Roothaning

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
653
2
com.sec.android.gallery3d dosyası boşmu muhtemelen formatladıysan o dosyadakiler silinmiştir çünkü programların mantık o dosyaya göz atmaktır aslında recoverysiz kendi elinlede yaparsın ama uzun sürer öte yandan biraz zor geri getirmen formattan sonra.

birisirib

Yeni üye
27 Mar 2019
32
0
öyle bir şey bulunamadı maalesef. daha başka ne olabilir çok önemliydi mesela bazı videolar geliyor ama onlar whatsapp videosu falan oluyor bana lazım olan kendi telefonumdan çekilen videolar.

com.sec.android.gallery3d dosyası boşmu muhtemelen formatladıysan o dosyadakiler silinmiştir çünkü programların mantık o dosyaya göz atmaktır aslında recoverysiz kendi elinlede yaparsın ama uzun sürer öte yandan biraz zor geri getirmen formattan sonra.

https://roothaning.tk/image/NI5 böyle oluyor içine girdiğim 3 bayt yazıyor bir sürü dosyada diğerinde 113 kb micro da ise 59.2 KB falan yazıyor benim çektiğim videolar 500 mb 1 gb falandı

Moderatör tarafında düzenlendi:

Roothaning

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
653
2
Resimler vardır muhtemelen yeniden adlandırıp sonuna jpg png yazarsan açılır resimler Ama kalitede düşme olur öte yandan videolar telefonunda hangi dosya kaydediliyor bilmiyorum
belki gene ordadır ama programlarda bulmuyorsa senin bakmana gerek yok tek tek yeniden adlandır diyip ama sen bilirsin.

birisirib

Yeni üye
27 Mar 2019
32
0
Resimler vardır muhtemelen yeniden adlandırıp sonuna jpg png yazarsan açılır resimler Ama kalitede düşme olur öte yandan videolar telefonunda hangi dosya kaydediliyor bilmiyorum
belki gene ordadır ama programlarda bulmuyorsa senin bakmana gerek yok tek tek yeniden adlandır diyip ama sen bilirsin.

bana aksam detaylı şekilde yardım edemez misin bilen birine benziyorsun

XSPEEDX

Uzman üye
22 Haz 2015
1,037
1
TSK
Root attırdım telefonuma reset atınca supersu gitti supersu gittikte sonra da telefon rootsuz görünüyor nasıl rootlu haline çevirbilirim?

Play Store den supersu yükle belki sadece uygulaması silinmiştir.. SuperSu yükledikten sonra uygulamayı aç eğer " Root undedected " yazıyorsa root kalkmış demektir kalkmışsa.

Cihazın hakkında kısmını yazarsan sana uygun root dosyası veririm kardeşim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.