(Rootsuz) Android'de Uygulama İçi Satın Alma Fiyatlarını Değiştirebileceğiniz Program// LinealTR

LinealTR

Üye
3 Eki 2015
250
0
Uygulama İçi Ücretsiz Satın Alma İşlemleri Yapın!!! // LinealTR

Merhabalar...
Uygulama ismi : Lucky Patcher
Çok faydalı bir program ile karşınızdayım.Çoğu oyunda kullanılabilen ücretsiz lisans sağlayan, uygulama içi satın alma fiyatlarını değiştirebilen ve daha bir çok özelliğe sahip olan bir program bu.
(Rootlu olursa kullanımı biraz daha hızlı oluyor sanırım hızlıdan kastımı anlıyacaksınız kullanım bölümünde ama rootsuz'da çalışabilen bir program).
0nqp2Z.jpg

Kullanım ;
Görünümü bu şekildedir programımız basit ben Kelimelik adlı kelime bulma oyununda kullandım programımızı anlatıma geçelim...

• Programımızı açtıktan sonra orada çıkan uygulamalardan editlemek istediğimize tıklıyoruz.
• Sonra alt tarafında çıkan seçeneklerden düzenleye tıklıyoruz burada biraz bekletiyor bizi.
• Nadiren (Root Erişimi Bulunamadı.) ile başlayan bir uyarı geliyor her bölümde gelebiliyor bu (root varsa gelmez) Tamam'a tıklayın
0nqpEW.jpg

• Tamam'a tıkladıkdan sonra karşınıza böyle bir yer çıkacak (eğer çıkmassa işlemleri tekrarlayın)Buradan uygulamak istediğiniz hangisiyse tıklayın eğer uygulama içi satın alma fiyatlarını editleyecekseniz "Satın-alma ve lisans yamaları" yazısına tıklayın.
D2M55O.jpg

• Karşınıza böyle bir şey çıkacak lisans yaması istemiyorsanız tike tıklayıp kaldırabilirsiniz.
• Uygula'ya tıklıyoruz.
• Nadiren "Cihazınız rootlanmamış!" la başlayan bir yazı geliyor "Aç" ve "Tamam" seçenekleri var "Tamam" a tıklayıp adımları tekrarlayın.(aynı işlemleri tekrar yapınca uygulamaya tıkladığınızda "Düzenlenmiş apk oluştur" adında yazı geliyor ve seçenekler kısıtlanıyor yine işinizi görür değişen birşey olmaz fakat kısıtlansın istemiyorsanız kapatıp açın)
• Bu aşamada biraz bekletiyor 15 saniye - 1 dakika arası değişiyor bu süre.
d35Nmr.jpg

• Bekledikten sonra karşımıza böyle birşey çıkıyor ürettiği apk'nın yolunu gösteriyor ve sonuçları gösteriyor uygulamanın adındanda anlaşıldığı gibi bazen ilkinde oluyor bazen 3. de sabredin ben 2. denemede başardım.
• " Git " seçeneğine tıklıyoruz ve karşımıza yazı halinde çıkıyor apk üstüne tıklayıp cihazınızda uygulama yüklüyse "Eğer varsa kaldır" seçeğenine tıklıyoruz kendisi kaldırıyor ve yükleme ekranı çıkıyor karşımıza.(Eğer yanlış yaptıysanız veya "Yükle" ye tıkladıysanız silmeden yüklemiyor ürettiğinde yazdığı konumda apk yı bulabilirsiniz Android/Data içerisinde oluyor.)
• Yüklüyoruz oyunumuzu normal bir şekilde açıyoruz.
• Satın alma bölümüne giriyoruz bazen saçma rakamlar olabiliyor mesela 80 TL olan paket sadece 20 yazabiliyor TL kalkıyor bazen daha pahalı oluyor 4 Yama da başarılı olursa nadiren oluyor bunlar dediğim gibi deneyin yılmayın 4 Yama başarılı olmadı diye tekrar yapmanıza gerek yok 1'i başarılı olsa bile deneyin.
• Pakete tıkladığınızda " Uygulama içi satın-alma yamalanıyor..." başlığı altında Öğre ücretsiz alınsın mı? yazıyor 3 adet tik var işaretlemeniz şart değil size uyuyorsa işaretleyin. "Evet" e tıklıyoruz ve satın aldıklarımızın keyfini çıkarıyoruz.:mml

Yapamadığınız Bir Yer Olursa Sormaktan Çekinmeyin
Bizzat Kendim Upload Ettim Güle Güle Kullanın.

lj7PbE.gif

> İndir <

> Virüs Total <

Son düzenleme:

haker001

Katılımcı Üye
18 Ocak 2012
809
0
arkadaşlar şunu artık kafanızdan silin android de rootsuz hiçbir sisteme giremezsiniz bu program dosyada root erişimi ister

vigivan

Katılımcı Üye
29 Ocak 2010
977
1
Online oyunların bir çoğunda işe yaramıyor bilginize. Patch uygulamadan önce yedeklemenizi öneririm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.