Rootsuz wifi hack telefondan herkez toplansın

K4R1ZM4T1K

Yeni üye
8 Haz 2016
27
0

MERHABALAR ARKADAŞLAR BUGÜN SİZE KISACA TELEFONDAN 5 DAKİKADA NASIL WİFİ HACKLENIR ONU OGRETICEM EN SON 4.5 SENE ÖNCE GELDİM BURAYA HALA HAVADA HACK KOKUSU AYNI Neyse Uzatmicam Arkadaslar Yeniler İçin Kolay Ve Hızlı bir Yöntem Arkadaslar Şimdi Google Playe Yeni Atıldı Bu WiFi Hackleme Programı Programda Yeşil Yamanlar yaklaşık 3 dakikada Kirilabilecek wifiler Neyse işte Arkadaşlar Google Play Storeye Girip WPS WPA Tester YAZIP BU UYGULAMAYI İNDİRİYORUZ SCAN YAPIP BEKLİYORUZ KIRMIZI YANACAK OLAN WIRELESS'LARİ KIRAMAZ AMA Emin Olun Evinizde Beleş Wifinin Tadını cikaricaksiniz Yeşil Yanan Wifiler 3 dakikada Sarı Yananlarinda Bazılarını Kırar Bu Program Bu Program Wps Açığını Bulur Ve saldırı Yapar ve Girerseniz Ondan Sonra Telefon Rootsuz Olduğu İçin URL Kısmına 192.168.1.1 yazarak Moderm Ara Yüzüne Girip Şifreye Bakabilirsiniz Herkese İyi Forumlar Diliyorum

UNUTMAYIN HAK YİYEN HACK Yer...

Son düzenleme:

mardinlifurkan

Katılımcı Üye
10 Ağu 2015
500
0
Last_Word
Hoşgeldin arkadaşlarında dediği gibi çok sade bir anlatım olmuş kardeşim grafik filan eklersen daha güzel olur iyi forumlar.

K4R1ZM4T1K

Yeni üye
8 Haz 2016
27
0
[/SIZE]arkadaşlar bu program ile her türlü wpahttps://mail.google.com/mail/mu/mp/157/#tl/priority/%5Esmartlabel_personal acıklı wifi kırılır rahat olabilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.