Röportaj Kanalı Tutar mı?

MorphineR

Üye
19 Mar 2017
231
1
Sa, biraz önce şu aşırı acemi kanaldan gaza geldim: Link koyamıyorum reklam oluyor

Acaba Youtube'da röportaj kanalı açsam tutar mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:

jazzirti

Yeni üye
18 Eki 2009
12
1
Merhaba, tecrübe ile alakalı açıklamak isterim ki.

Eğer devamlı güncellenecekse ve ilgi çekici sorular soracaksanız tabiki tutabilir. Montaj çok önemli hızlı ve akıcı olmalı. Ayrıca izin konusunda sıkıntı yaşamıştık ve rahat bir şekilde röportaj yapmak istiyorsanız belirli alanlar için emniyet ve valilikten izin almayı unutmayın.

Kolay gelsin.

MorphineR

Üye
19 Mar 2017
231
1
Merhaba, tecrübe ile alakalı açıklamak isterim ki.

Eğer devamlı güncellenecekse ve ilgi çekici sorular soracaksanız tabiki tutabilir. Montaj çok önemli hızlı ve akıcı olmalı. Ayrıca izin konusunda sıkıntı yaşamıştık ve rahat bir şekilde röportaj yapmak istiyorsanız belirli alanlar için emniyet ve valilikten izin almayı unutmayın.

Kolay gelsin.

Teşekkürler, kanalını paylaşır mısın? İncelemek istiyorum da. :)

ForceNN

Üye
30 Haz 2018
186
0
Texas
Baya tutar yani 20 k abonelik youtube kanalı bile milyonlar izleniyor trende giriyor felan tutar ihtimalsiz ama neye göre açıcaksın ne konu hakkında

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.