Rotsuz wifi sifre kirma

CH4M3

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,926
16
php island
dostum istediğin imkansız. yani sonuçta rootsuz yapabileceğin şeyler sınırlı ayrıca rootlu da yapamazsın her modeme o yüzden uğraşmanın pek anlamı yok bence senelerce araştırdım sonuç alamadım :)

Exper16

Yeni üye
20 Ağu 2017
4
0
Arkadaşlar yeni bi eve taşındık ve evin alt yapısı yok başvuru yaptık ama uzun sürüyormuş bu işler bende canım sıkılıyor bari komşuların wifi sine girebilirsem iyi olur bu arada bu altyapı başvuru filan işlerinen anlayanlar lütfen mesaj atsın?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.