Router Scan (Ülkenizdeki Kameraları ve Admin Panellerini Hackleyin)

S_w_o_R_d

Uzman üye
17 Eki 2020
1,914
183
Neptün
hocam verdiğiniz siteden hangi ip'yi ekliyoruz programa.site karışık geldi
Hocam en alttaki muhtemelen bütün servis sağlayıcısıdır yani çok uzun sürer. (Programda yaklaşık süre 2 gün diyordu) Diğer ikisinide alt alta koyun ikisini aynanda tarar. (Ben öyle yapıyorum ama isterseniz teker tekerde taratabilirsiniz.

Rondele02

Üye
14 Mar 2017
167
1
California
Bu ip aralıklarını bulmayı ben anlayamadım devrem kendi ipmizi yazsak olmuyor mu ya o site kapanırsa neden o siteyi kullanıyoruz bunun başka yöntemi yokmu ? Ellerinize sağlık bu arada

S_w_o_R_d

Uzman üye
17 Eki 2020
1,914
183
Neptün
Hocam bu İP aralıkları işi çok karışık. Kendi İP aralıklarınızdan good results elde edemiyorsanız ben bazen şu linkteki İP aralıklarını kullanıyorum ==> Tıkla

Burdaki türk telekom olanlardan daha iyi sonuç alıyorum bilginize.

S_w_o_R_d

Uzman üye
17 Eki 2020
1,914
183
Neptün
Bu yöntemle eriştiğimiz Modem arayüzlerinden neler yapabiliriz ?
Hocam modem arayüzüne ulaştıysan o modemin şifresini, SSID'sini (adını) değiştirebilirsiniz. Mesela adına hacklendin falan yazabilirsin. Modeme bağlı olanları mac filitresi ile bağlanmasını engelleyebilir hatta bazı modem arayüzlerinde site engeli bile koyabiliyorsunuz. Yani kısacası modem arayüzüne ulaştıysanız modemin her şeyini değiştirebilirsiniz.

RelaxMonkey

Yeni üye
17 Nis 2020
1
0
iyi geceler ethem bey ;
Verdiğiniz linklerdeki tüm ipleri kullandım 2 snde arıyo ve sonuc hıcbır sey cıkmıyor acaba ben bır yerde hata yapıyor olabılırmıım ? yardımcı olursanız sevınırım..

S_w_o_R_d

Uzman üye
17 Eki 2020
1,914
183
Neptün
iyi geceler ethem bey ;
Verdiğiniz linklerdeki tüm ipleri kullandım 2 snde arıyo ve sonuc hıcbır sey cıkmıyor acaba ben bır yerde hata yapıyor olabılırmıım ? yardımcı olursanız sevınırım..
Hocam muhtemelen sizde sorun yok. Farklı bir modeme bağlandığınızda yine aynı siteye gidip ekran görüntüsü alın. Ya da şu siteye gidip turk telekom olanları taratın ==> Tıkla
RelaxMonkey

aeastroom

Katılımcı Üye
28 Nis 2016
267
4
Bartın
İp işini biraz daha net bulursam deneyeceğim :D Biraz daha uğraşırsam olacak inanıyorum. Tekrardan eline sağlık

S_w_o_R_d

Uzman üye
17 Eki 2020
1,914
183
Neptün
hocam hiç bişi çıkmadı ki
Hocam sorununuzu anlamadım biraz daha açıklarsanız yardımcı olmaya çalışıyım.
FaTaLS

modem ipsi üzerinden denedik şu site üstünden https://www.whatismyip.com
Hocam işte bu sizin İP'niz oluyor modem IP'si değil. Modem İP'nizi 192.168.1.1 (modeminizin admin paneli) ne girerek öğrenebilirsiniz. Hangi sağlayıcıyı kullanıyorsunuz (türk telekom, superonline vb.) ona göre daha çok yardımcı olabilirim.
P4nN

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.