rt-205 modem açılmıyor açılsa saat başı reset atıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zeroman

Katılımcı Üye
6 Tem 2009
813
0
TÜRKİYE
beyler modemin açılması için yarım saat bekliyorum olmuyor modemin modelirt-205
:mad:
tam adsl alıyor internet geliyor wirellesi yada eterneti takıyorum sadece power ışıgı yanıyor ttneti flnmı arayım ne yapıyım sizce windowstan sorun arattıgımdada dns sunucusu yanıt vermiyor diyor 8.8.8.8 2.2.2.2 fln bi sürü dns denedim hiç biri olmadı ne önerirsiniz

1. rt 103 diye bi modem var onda 2 dk da açılıyor çok rahat adsl alıp kablolu bağlanıyorum bu modem alalı 2 yıl oldu (ttnet kampanyası ile)bitek on/off dümesi bozuldu ne yapayım modem için?

Moderatör tarafında düzenlendi:

NiqhTLiFe

Uzman üye
10 Şub 2010
1,024
0
Aydın
Bu sorun ne zamandan beri var ?
Modem Üzerindeki modemi ilk açtıgında yanan sonen ısık sabıt kalması uzun zaman alıyor ve aldımı hemem kopuyor Sorun bumu ?

zeroman

Katılımcı Üye
6 Tem 2009
813
0
TÜRKİYE
evet adsl alıyor ve ben pc ile bağlantı kurunca modemde sadece power ışıgı yanıyor

ayrıca 1 haftadan beri var şuan rt 103 kullanıyorum(arkadaştan aldım)

NiqhTLiFe

Uzman üye
10 Şub 2010
1,024
0
Aydın
ttneti ara ordan kendiler bir reset atıyolar modeme gerisi tmdır zaten kardeş

evet eskıden müşteri hizmetleri ile konustuktan sonra atarlardı gecenlerde aradım tam musterı hıszmetlerıne baglarken modem reset atıldı hemem kapadım teli :D

444 0 375 TTnet borçtan kesilince borcu odeyınce gıne acılmazsa ara ben mallık yaptım 2 gun bekledım acılmadı aradım sanıyesınde açtılar :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.